Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van igazság a földön?

Van igazság a földön?

Figyelt kérdés

Prostik, igénytelen nők, piócák esnek teherbe semmi perc alatt, és hordják ki egészséges gyermekük, pedig némelyik orvoshoz sem jár.

Nekem úgy néz ki már nincs erre esély, pedig mindennél jobban szerettem volna. Van igazság a földön?



2021. okt. 28. 14:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
nyilván nincs
2021. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos nincs...
2021. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom, hogy nem lehet ebben részed, de ha megnyugszol, akkor gondolj bele, hogy ha tőlük elvennék a lehetőséget, az a te helyzeteden semmit sem változtatna. Ne miattuk mérgelődj, inkább koncentrálj a társadra, a barátaidra, ők segítenek idővel feldolgozni a fájdalmad.
2021. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%

Kérdés nélkül kellene ivartalítani őket.

Te meg fogadd el a helyzetet, gyerek nélkül is lehet boldog életet élni.

2021. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Mindig mondom,hogy nincs és sose volt!
2021. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%
Örökbefogadas.
2021. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mennyi idős vagy, de vannak csodák, pont ismeretségi körömben lett egy lány 35 évesen anya pedig addig sose sikerült neki
2021. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

én is a 8-ast osztom. Barátnőm aznap este amikor a doki közölte vele, hogy soha nem lehet gyereke ült egy üveg borral a kezében a tűzforró kád vízben, 2 nap múlva pozitív volt a tesztje. 3.5 éves a kis csodája.


Egyébként sajnos az élet igazságtalan. Tudom, hogy nem vigasztal, de a másik oldal ugyan úgy traumának éli meg a gyermekáldást mint az, aki szeretne de nem sikerül.

Én akiket ismerek ilyen körökből, ott apuka neveli a gyereket mert anyának nem kellett, vagy nevelőszülőkhöz került mert jópofa volt posztolni minden nap valami olyan csodát, ahol a 3 hónapos az energiaitalos dobozt nyalogatja stb.

2021. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmet korai klímaxal diagnosztizálták,azt mondták már sose lesz gyereke. Valami 16 hetesen került orvoshoz mikor megmozdult a magzat. Ne add fel, vannak még csodák
2021. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs igazság.

Én most értem haza nemrég a nőgyógyásztól, nem részletezem de sz@r az eredményem. Nem egy színesbőrű anyuka meg jött a 6hetes kontrollra, az újszülöttön kívül másik gyerek is volt párral.

Amúgy nem vagyok ellenük, hátrányos helyzetűekkel dolgozom évek óta és akik ma voltak egyik sem a hangos kiabálós fajta volt, sőt a nagyobb gyerekek is illedelmesen vártak velük, szóval le a kalappal!

De azért persze nekem is fáj, hogy másokból potyog én meg küzdök érte...

2021. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!