Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A programozott császármetszés...

A programozott császármetszés időpontját ki lehet választani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a napot közösen választja ki a kismama az orvossal, de vajon az órát választhatja e a nő? Én például mindig is éjjel szerettem volna szülni, van lehetőség erre?
2021. nov. 17. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Nincs szerencsére! Azért szerintem van egy határ,amit te durván átlépnél már!
2021. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Programozott műtétet napkozbenre iktatnak be.
2021. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs!

Programozott császárom volt. Úgy volt, hogy valamikor reggel-kora délelőtt kerül rám sor, de annyi sürgősségi eset közbe jött, hogy délben mehettem be a műtőbe.

2021. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ,sőt napot sem tudtam kérni pedig fizetős kórházban voltam.
2021. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy van, hogy az orvos konzultál a kórházzal és közli veled, mikor férsz be (valószínűleg munkaidőben, nem ügyeletben). Aztán lehet, hogy közben húsz másik sürgősebb beesik a műtőbe és csak utána jössz (első gyerekem). Vagy a baba indul előbb (második gyerekem).
2021. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem lépném át. Nem is vagyok terhes, csak megkérdeztem, hogy van e lehetőség ilyenre.
2021. nov. 17. 13:06
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Off: Ha gyereket vállalsz, akkor nincs olyan, hogy mindent megtervezel és majd kézben tartasz :) A szülés meg aztán pláne egy természeti esemény, még a programozott császárnál is annyi minden alakulhat másképp, mint szeretnéd. Mindegy, mennyire készülsz rá és milyen okos vagy vagy mennyi a pénzed. Ezt el kell tudni fogadni, és átlépni a félelmeket, különben beleőrülsz.
2021. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele
2021. nov. 17. 13:16
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Gondold már végig logikusan a dolgot....

Szerinted mi a lényege az elektív műtétnek? Segítek: az, hogy olyan időpontban van, amikor van elég személyzet. Tehát nappal, reggel 8 és du. 4 között, munkaidőben.

Éjszaka ÜGYELET VAN, amikor van egy vagy két ügyeletes orvos, meg sokszor egy anesztes egy egész kórházra. Az ügyelet meg arra való, hogy a SÜRGŐS eseteket ellássák.


Tehát nyilván nem, nem választhatsz éjszakai időpontot...

Komolyan, mintha az emberek egy része egy buborékban élne, és fogalma sem lenne róla, hogy hogyan működik körülötte a világ.

2021. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Persze, sőt azt is figyelembe veszik, hogy ne csak a horoszkóp, de az általad preferált aszcendens is klappoljon.
2021. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!