Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Reggel óta tartó, combba és...

Reggel óta tartó, combba és fenékbe sugárzó erős derékfájás lehet a szülés jele?

Figyelt kérdés
Néha enyhébb, aztán újra felerősödik, és néha kicsit a hasam is fájdogál alul. Menjek be a kórházba, vagy várjak még vele? 39 hetes vagyok.
2010. szept. 5. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem volt ilyen, de szerintem lehet. Rendszeresen jönnek ezek a fájások (ez lehet, hogy hülye kérdésnek hangzik, mert ezt a pocakról szokták kérdezni, de hátha számít)? A hasad még nem fáj?

Esetleg próbálj meg ülőfürdőt, mert arra is azt mondják, ha abbamarad a fájás, akkor az még nem igazi.

Bocsi többet nem tudok tanácsolni, de szorítok Nektek nagyon! Ha már ez a szülés, akkor könnyű, szép szülést és sok boldogságot a Picihez!

Majd írj, hogy mi lett!!!

2010. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
szia!Nekem is volt a napokban és hát én még egyben vagyok.De szerintem már ez a készülődés.Írj majd mi újság.
2010. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott hasonló lenni de inkább a hüvely felé nyilal lentre és combba, a védőnő nekem azt mondta ilyenkor a medencéd feszül szét, ahogyan a baba feje beékelődik.
2010. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is voltak már idáig is jóslók, nyilallással meg menstruációszerű fájdalommal, de az hamarabb elmúlt. Ez meg elég tartós fájdalom, és a meleg zuhanytól se múlt el. Most mondjuk talán enyhébb, mint délelőtt, úgyhogy még várok, mi lesz....
2010. szept. 5. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

nálam is ez van, csak nekem reggel elment a nyákdugóm. Szerintem várj még a kórházzal.

Mikorra vagy kiírva?

39 hetes

2010. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szeptember 15-re. Voltunk bent a kórházban, mert közben elkezdtem keményedni is. A CTG eleinte mért egy csomó rendszertelen fájást, aztán teljesen elmúltak,és a méhszáj még zárva, úgyhogy hazaengedtek. De azt mondta az orvos, hogy nincs kizárva, hogy akár holnap beindul a szülés.
2010. szept. 5. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit írnék, hogym indenki azt mondja a fájás az olyan mint a mensis fájdalom. Nos, nekem semmi ilyen nem volt egész a végéig. "Csak" a derekam akart leszakadni. Nálam ez volt a vajúdás.
2010. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!