Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hirtelen beindulhat a szülés...

Hirtelen beindulhat a szülés minden előjel nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

38+ hetes vagyok első baba és igazából érdeklődnék. Harmadik alkalommal voltam nst-n ami full negatív nincsennek joslóim se semmi full zárt vagyok nyákdugo se ment még el. Doki nem mond rá semmit.

Másoknál azt látom , hogy elég hamar megjelennek a fájások elkezdenek nyílni.

Volt már valaki ilyen helyzetben, hogy egyszer csak hopp mégis megindult magától valami? Vagy kezdhetek félni hogy a végén, majd megindítják?


2022. jan. 12. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ez ilyen, egyszer csak elindul...

Én amúgy rettegtem az indítástól, napokig tiszta ideg voltam, már a bábakoktél receptjét olvasgattam ( végül nem mertem kipróbálni, nehogy hasmenést okozzon a babánál és beleürítsen a magzatvízbe), végül mégis indítás lett. 10kor kaptam az infúziót, 1re megszületett a baba, nem is tudom mitől paráztam ennyire. Nem volt semmi komplikáció, szerintem ne félj, jönni fog, aminek jönnie kell.

2022. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Be, nekem sem volt semmi előjele
2022. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó nőnek reggel még semmi sincs az nst-n este meg kezében a baba. 38 hetesen nagyon korai magad az indítással stresszelni. Engem egyébként 42. Héten indítottak és hidd el azt is túl lehet élni. De annyira feleslegesen idegesíted magad.
2022. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így volt. 39+0 napon felkeltem, hogy akkor én ma megyek még boltba, meg elintézek pár dolgot és este mindenképp megnézünk egy filmet férjemmel, aztán ehhez képest délután mehettünk a kórházba. :D addig a percig teljesen zárt voltam, nyákdugó se ment el, semmi. Csak így pakk, egyszercsak görcs.
2022. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39+4 nél voltam nst-n. Kósza fájás sem volt. Kereken a kiírt napján magától kibújt
2022. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Éjjel 11kor zárt méhszáj, 8ra baba mindenféle gyorsítás nélkül.
2022. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első babánál délután 4kor csinálták az nst-t. Semmit nem mutatott. 17:50kor jött az első fájás. 19:50re megvolt a lányom.
2022. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel 18:00 órakor beszéltünk, semmi nem volt, 20:40 kor jött az üzenet, hogy megérkeztem ..., igaz neki harmadik gyerek.
2022. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én arra ébredtem hajnali fél négykor, hogy elfolyt a magzatvíz.
2022. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam annyi előjel volt csak, hogy a szokásoshoz képest nehezen aludtam el, és a férjem is nyugtalanabb volt este. Megéreztük. :) Semmi jóslófájás, előtte NST-k negatívak, utolsó UH-n totál zárt méhszáj, még a baba is magasan volt, nyákdugó nem ment el. Aznap este mentem volna ismét NST-re, de hajnali fél 2-kor arra ébredtem, hogy elfolyt a magzatvíz. Du fél 3-ra lett meg a lányom 39+6.
2022. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!