Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeretnénk levetetni az...

Szeretnénk levetetni az őssejteket, majd szülésnél. Mi ennek az útja-módja? Melyik céggel érdemes megcsináltatni? Ár is érdekelne.

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
hát neten kell megnézned de vmi szlovák cg a legolcsóbb úgy emlékszem
2008. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a Krio Intézettel kötöttük meg a szerződést. Én elég sokáig kutakodtam a neten és ők voltak a legszimpatikusabbak. Az árak nagyjából ugyanazok mindenhol, és általában van lehetőség a részletfizetésre.

Az az ideális, ha a 30-32. hét között keresed fel őket, előbb nem érdemes. Időpontra mentünk, kaptunk egy nagyon részletes tájékoztatást, megkötöttük a szerződést, ill. tőlem vettek vért is. Mi 10 évre kötöttünk, de bármikor hosszabbítható. A kezdő befizetés 150000 Ft volt és innentől 14000 Ft/év a tárolási díj. Megkaptuk a csomagot is, amit majd vinni kell a szülőszobára, ahol a doki leveszi a köldökzsinórból a vért és onnantól számítva 36 órán belül el kell juttatni hozzájuk. Ehhez lehet kérni futárt, de nálunk a férjem lesz a szállító, így sokkal egyszerűbb szerintem. Nézd meg a honlapjukat, nekem nagyon szimpatikusak voltak, wwww.krio.hu

2008. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha érdekelne Én szakmabeli vagyok és egy konferencián kerültem kapcsolatba a sejtbankkal!

Ha gondolod segíthetek Neked információ nyújtásba!

2008. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!