Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fiatal anyukák! Szülésnél...

Fiatal anyukák! Szülésnél mennyire bántak veletek lekezelően?

Figyelt kérdés

37. hétben járok.

Eléggé nagy félelmem, hogy a koromra való tekintettel nem fognak velem jól bánni. Persze tudom ezen nem kell meglepődni, de a szülés mégis csak egy kiszolgáltatott helyzet minden szempontból.

Nem tudom akkor éppen hogyan esne/ mennyire lenne kihatással a lelki állapotomra, tudnék-e teljesen a szülésre koncentrálni.

Persze nem várom el, hogy mindenki kedves legyen velem egy állami intézményben.


Anyukám vagy a párom lesz bent velem, amennyiben erre lesz lehetőség.

Eddig a vizsgálatokon mindenki rendes volt velem, nem kaptam megjegyzéseket.

De sok fiatal édesanyától hallottam az ellenkezőjét.

17/L



2022. febr. 25. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Pécsen szült az egyik ismerősöm fiatalon (18 évesen) és vele nagyon kedvesen bántak. Egyedül ment be, mert hamarabb beindult a szülés és a nővérek végig mellette voltak és támogatták amíg a családja meg nem érkezett és utána is sokszor mentek megnézni, hogy minden rendben halad-e. Neki szerencsére gyors és problémamentes szülése volt.


Ne aggódj, minden rendben lesz!

2022. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1:

Jó ilyen történetről is hallani.😊

2022. febr. 25. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, 20 évesen szültem (férjnél voltam, tervezett baba volt)
2022. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a legnagyobb gyereket szültem, volt egy 16 éves roma csajszi bent, egymás melletti szülőszobában voltunk. Tök kedvesek voltak vele, utólag mesélte, hogy meg is lepődött rajta, azt hitte, szétszedik majd.
2022. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
21 eves voltam,mikor lassan masfel eve szultem. Akkor meg lehetett orvost fogadni,de en sem azt,sem szulesznot nem akartam fogadni,igy nem is lettek nekem. Mikor bediktaltam a szuletesi datumom, felszolaltak,hogy oooo,de fiatal vagyok de ezen kivul semmi nem ert. Ezt kicsit furan fogtam fel azert 21 evesen nem gondolnam,hogy annyira kirivoan fiatal lettem volna. 😅 Egyebkent abszolut semmi kritika,beszolas nem ert semmi miatt.
2022. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
5 vagyok. Illetve annyi volt meg,hogy az iratok bevitelenel,pl szemelyi apanak-nekem stb, mikor mondtam,hogy hazassagi anyakonyvi kivonatom van,nem apasagi nyilatkozat,es elkezdte lefotozni,elkezdett a szuleszno beszelni nekem,hogy jaj,milyen romantikus,hogy megismerkedunk,osszehazasodunk es jon is baba. Pedig latta,hogy mar terhesen volt az eskuvonk. Vagy en vagyok ilyen rosszindulatu,vagy nem tudom de nekem inkabb cinikusnak tunt az egesz. 21 eves voltam,tobb,mint 4 eve voltam akkor egyutt a ferjemmel,megis ugy ereztem,mintha 16 eves lennek,es egy 3 hetes kapcsolatbol estem volna teherbe,es lancoltam volna eskuvovel magamhoz a parom. De mondom,lehet o komolyan gondolta a cukiskodast,csak nekem jott le mashogy. 🤣
2022. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

En 17 evesen szültem a kisfiamat.

Az egyik nover mondta nekem, h akar az unokaja is lehetnek , de ezt is kedvesen. Egyebkent szobelileg halisten soha nem bantottak a fiatalsagomra valo tekintettel. Talan pár furcsa nezest azert lattam de hat ez belefer talan😅

Ne felj te sem 🥰

2022. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az idősebbeknek szólnak be.
2022. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!