Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a szülés indítás napján is...

Ha a szülés indítás napján is zárva vagyok, az hosszan elnyúló szülést jelent?

Figyelt kérdés
Most vasárnapra vagyok kiírva, ha addig nem indul be magától, hétfőn indítanak. Múlt hét vasárnap még totál zárva volt a méhszáj. Attól tartok, az indítás napján sem lesz másképp. Egyáltalán lehet érezni hogy tágult az ember lánya 1 ujjnyit? Mert mensi szerű görcseim szoktak lenni, de az már a 36. héttől volt. De ez nem hozott tágulást.
2022. márc. 4. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet tudni. De miért indítanak, 40+1 hetesen? Az ilyennek gyakran császár a vége, én is így jártam...
2022. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én indítással sem tágultam kellőképpen,ezért lett császár végül.

Mindenkinél másképp van ez,valaki aznap tágul,valaki már napokkal előtte 1-4 ujjnyira nyitva van.

2022. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Indítás napján totál zárt méhszájjal 3 óra alatt megszültem.
2022. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Én is teljesen zárt voltam mikor indítottak, összevissza 8 óra volt mire megszületett.
2022. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Előző vizsgálaton, ami 1 nappal a beindulás előtt volt teljesen zárt voltam uh alapján (itt kézzel nem vizsgálják indok nélkül, hála az égnek) aztán 6 óra alatt meg is volt.
2022. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Én is teljesen zárt voltam aznap mikor beindult a szülés. Szerencsére nem várta meg az indítást a baba :) 20 órát vajúdtam. Nem voltam szerencsés ilyen szempontból.
2022. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Én is megszültem 2 óra alatt úgy, hogy 1 ujjnyira voltam csak nyitva az elején.
2022. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én gondoltam ha már felajánlották az indítást, hogy akkor vágjunk bele. De már elbizonytalanodtam, nem akarom még őt sürgetni, ezért még várok pár napot. Ti hányadik napra szültetek?
2022. márc. 4. 21:26
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

40+3. 40+6-ra már meg volt beszélve, hogy fekszek be az indításra. Rettegtem tőle mondjuk.

#6-os válaszoló voltam.

2022. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerek a napján indult magától, a második 40+5re. Az indítás nagyon kettős dolog, vagy sikerül és jól alakul a sztori, vagy belehajt egy császárba. Én, ha semmi sem indokolja, nem mennék indításra.


Nálunk, egyébként, 41 hétig maradhatsz otthon, utána meg befektetnek, de akkor is adnak még pár napot, ha egyébként minden rendben megy.

2022. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!