Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden nő üvölt vajúdás,...

Minden nő üvölt vajúdás, szülés közben?

Figyelt kérdés
Nézegettem videókat szülésről, és annyira brutálisan ordítottak a nők, hogy ilyen fájdalmat el sem tudok képzelni, és az élettől is elment a kedvem. Nem tudom, hogy fogom túlélni a szülést, ha ennyire fáj. Azt tudtam, hogy fáj, de ez minden fájdalmat túlszárnyalhat.
2022. márc. 12. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván nem üvölt minden nő :D mindneki máshogy éli meg a fájdalmat, nem tudhatod hogy neked milyen lesz. Sőt első, második szülés se ugyanolyan.

A legjobb, amit tehetsz, hogy nem nézegetsz ilyen videókat.

2022. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Én nem, elmondás alapján anyám, testvérem, anyósom sem. De van, akinek az könnyít a fájdalmon, hogy nagy hangot ad neki, ez teljesen egyéni dolog.
2022. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Én nem üvöltöttem, mert nekem így volt könnyebb. Az előttem szülő nő viszont igen. Lehet, hogy neki sem fájt jobban, csak neki így esett jól. És igen, rohadtul fáj, ez van.
2022. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hogy milyen videókat néztél, de egyáltalán nem jellemző. A vajúdáskor elenyésző aki üvölt, a kitolási szakaszban meg ha úgy is érzed, a szülésznőre, orvosra kell figyelni, erre nincs idő.
2022. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van az egyesnek! Jobb ha nem nézegetsz ilyen videókat! Vajúdás alatt nem üvöltöttem , próbáltam a helyes légzésre koncentrálni, de nyöszörögtem. A kitolásnál néha üvöltöttem , de nem a fájdalom miatt, hanem mert nekem sok erőt adott.
2022. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

4-essel tudok egyetérteni,

Annyit meg hozzátennék hogy rengeteg energiát ki tud venni az emberből az üvöltés …

Persze értem én hogy van akinek csak így megy , de hogy valaki végig üvöltse az egész szülést az kizárt nem lesz energia a végére meg annyi sem !

2022. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a vesekő jobban fájt mint a szülés


Ki lehet bírni. Ha annyira fájna senki nem vállalna egynél többet

2022. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem mindenki üvölt, de èn üvöltöttem. Fàjt. Vajùdas közben, visitottam, mint akiben kèst forgatnak.

Kitolàs közben mèlyebb hangon , mknt egy anyatigris. Onnan tudtam, hogy màr a kitolàsnàl tartok, hogy megvàltozott a hangom.

Nem vette el az erőt. Ha az üvòltès akkora erőkifejtès lenne, akkor mindenki azt hasznàlnà edzèsnek.

2022. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nem üvöltöttem. A másodiknál sikítottam 3-at, de csak kitoláskor, mikor a feje jött ki. A harmadik és egyben utolsó az májusban vár rám. Csak remélni merem, hogy az elsőhöz hasonlóan nem fogok ordítani. A szülés fáj. Ha videókat nézel róla, az sok esetben kialakít egy képet a fejedben, ami sokszor ahhoz vezethet, hogy az agyad blokkol , mikor neked nem arra lenne szükséged élesben, hogy teljesen jelen legyél, végezzed a légzési gyakorlatokat, ezzel segítve a kisbabád az útján
2022. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Ne az amcsi filmek huhu-háhá lélegzős és sikítós ordítás videóit nézd!
2022. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!