Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófájások és sok haskeménye...

Jóslófájások és sok haskeményedés után sokáig lehet még húzni egyben?

Figyelt kérdés
Már 38 hét 1 napos vagyok. Tegnapelőtt este óta vannak jóslófájásaim, úgy érzem magam, mint mikor megjön. Persze ezek egy zuhany után elmúlnak. Emellett még elég sokat keményedik a hasam. Nem bánnám igazából ha már megindulna a szülés. Van aki így még kihúzta akár 2 hétig is? Azért nem lenne olyan kellemes még 2 hétig napi szinten jóslózni meg ennyit keményedni. Persze aztán majd a kiscsajszi eldönti, csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

2022. márc. 19. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Van akinek már hónapokkal a szülés előtt vannak jóslói, nem jelent semmit, simán túlhordhatod.
2022. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17. hettol kemenyedtem, rengetrget josloztam, 40+0-an szuletett a gyerekem.
2022. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, olyan is volt tobbszor, hogy 2 oran at rendszeres 8 perceseim voltak, es leallt, az is csak joslo volt.
2022. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is joslozok és kemenyedek 2 napja de csak 35+2 nem hiszem hogy hamarosan megszulnek.
2022. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező a jóslókból nem lehet következtetni, mert ezzel túl is hordhatod.
2022. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom volt-e köze a jóslókhoz, de végül tegnap megszültem. :)
2022. márc. 22. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, így teljesüljön minden kívánságod!
2022. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!