Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetesen semmi nem előjele...

40 hetesen semmi nem előjele a szülésnek, van esély rá, hogy megúszom az indítást?

Figyelt kérdés

A kórházban, ahol szülök, betöltött 41.héten kell befeküdni, és csak fél füllel hallottam NST-n, hogy egy kismamának mondta a szülésznő, hogy ilyenkor általában oxitocin terheléses "vizsgálattal" kezdenek, hátha attól beindul. Nagyon szeretném elkerülni a befekvést is, az indítást is, de tényleg SEMMI jele, hogy magától be akarna indulni.

Hasam fent van, nyákdugóm megvan, jóslók nem igazán vannak, csak kisebb keményedések, még csak vizesnek se mondanám magam :( pedig már bárminek örülnék! Előfordulhat, hogy minden előjel nélkül egyszercsak elindul?


2022. márc. 28. 16:20
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

*semmi előjele nincs...

hacsak az nem, hogy szét vagyok esve :D

2022. márc. 28. 16:22
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat igen. Nálam igy indult be, semmi jele nem volt.

De ez nem jelent a te esetedben semmit. Vagy beindul, vagy nem 🤷‍♀️ esély van rá

2022. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

A terhelést megtagadhatod.

( én megtenném)


Rejtetten ne indítgassanak, vagy indîtanak, vagy nem.



41+1 szültem spontán, úgy, hogy 2 nappal korábban semmi jele nem volt nst-n uh-on sem ..

2022. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Jah

Sem jóslom nem volt

Zárt volt a mèhszájam is..

2022. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Így voltam én is, mint te (csak egy héttel korábban). Délután elkezdett néha fájni, a tesóm, a barátnőm és a védőnő is azt mondta, csak jóslók. Éjjel 1-kor bementünk a kórházba, hogy nézzenek rám. Reggel 8-kor szültem.
2022. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ezeket olvasni, köszönöm!

Persze tudom, hogy nem jelent rám nézve semmit, hogy másnak beindult, de jó tudni, hogy nem esélytelen!

2022. márc. 28. 16:39
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtökön volt a betöltött 40. hét, nekem sem volt jele, mi is az indításról beszélgettünk. Szombat hajnalban spontán megindult.
2022. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél semmi jele nem volt 40+5 született.

Másodikat oxi terheléssel “indítottak” egy órát ment kb. Aztán lekötötték de maradtak az 5 perces fájasok ( 8 kor kötöttek be, 11:57 született ) szinten 40+5

A harmadikkal meg 2 napig josloztam. Aztán amikor 3.nap felébredtem és vereztem, akkor mentem a kórházba. ( 1 óra múlva szültem ) 39+6

2022. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jó eséllyel. Engem indítottak és tényleg ezzel együtt is csodás szülésem volt. Hosszabb, de jó. Szóval nem igaz, hogy az mindig borzalmas. Szerintem jó ha nem rettegsz tőle. Kitartást és kívánom, hogy még ma induljon be! :)
2022. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

40+12-re kellett volna befeküdnöm, vasárnapi napra beszéltük meg az orvosommal, hogy 9-re menjek be indításra.

Nem messze lakunk a kórháztól, kényelmesen készülődtem.

Pénteken még zárt méhszáj, egyetlen jósló se volt soha, semmi jel.

Szoval vasárnap reggel, hajszárítás közben, kereken 7 órakor mint a filmekben, úgy ment el a magzatviz, alig értünk be a kórházba :)

2022. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!