Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hetes kontroll és menstruáció?

6 hetes kontroll és menstruáció?

Figyelt kérdés
Hétfőn kell mennem a szülés utáni 6 hetes kontrollra. De nagyon úgy néz ki, hogy meg fog jönni a menstruációm. Ilyenkor inkább kérjek másik időpontot? Vagy így is megvizsgál az orvos?
2022. jún. 25. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Így is megvizsgálnak
2022. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Az még nem menstruáció lesz, inkább a gyermekágyi vérzésed vége. A lochia akár 10 hétig is ürülhet. A görcsök, amiket esetleg érzel, azok méhösszehúzódások. Rendeződik vissza minden "odabent". Én indulás előtt felhívnám a rendelőt, elmondanám, mi a helyzet, aztán eldöntitek, hogy menj így is, vagy eltoljátok a vizsgálatot.
2022. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már nem vérzek hetek óta. Kb.3 hétig volt csak. Azóta semmi. Se görcs, se semmi nem volt. Most 2 napja kicsit feszül a hasam, meg folyamatosan éhes vagyok, pont mint menstruáció előtt. :D

De hétfő reggelig meglátjuk, mi lesz még.

2022. jún. 25. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Én véreztem mikor mennem kellett. Indulás elött lezuhanyoztam, hogy a lehető legkevesebb vér legyen ott. De szerintem dokit egyáltalán nem rázta meg a dolog, simán megvizsgált, nem szólt semmit a vérzésről.
2022. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Én másik időpontot kérnék.Semmi nem fog történni,ha egy héttel később mész.
2022. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1 héttel későbbre nem tudok időpontot kérni, mert 2-3 hétre adnak csak. Ezért nem szívesen mondanám le.

De meglátom, reggel odatelefonálok legfeljebb.

2022. jún. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!