Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a fájás ?

Milyen érzés a fájás ?

Figyelt kérdés

Most hajnalban 2óra után arra keltem, hogy nagyon görcsöl a hasam, alul, mint mikor mensizek. Elmentem pisilni azt hittem megint a baba nyomja a hólyagom és azért fáj. Akkor vettem észre hogy piros, kicsit véres a wc papir, illetve volt ilyen átlátszó darab is rajta. Gondolom ez lesz a nyákdugó. Azóta nem múlik az alhasi görcs. Van mikor jobban belegörcsöl, olyan szinten, hogy összekuporodom annyira fáj,van amikor csak éppenhogy. Már zuhanyoztam is, de attól ugyanúgy összevissza görcsölök. Aludni sem tudok már. Értem én, mindenki azt mondja tudom mikor kell menni, de mégis milyenek a rendes fájások? Alul görcsöl mintha megjönne ? Vagy az egész hasam? A vedőnővel 100x átvettük a lehetséges forgatókönyvet, mégis most annyira parázok, hogy az hihetetlen... félek kicsit a szüléstől is, na meg persze attól, hogy nem fogom tudni eldönteni, hogy ez csak jósló vagy rendes fájás.


38+3 vagyunk :)



2022. jún. 28. 04:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Leírás alapján ezek már igazi fájásoknak tűnnek. A jósló az elmúlt volna a zuhanytól.

Azt kell figyelned, hogy mennyire rendszeresek, milyen gyakran jönnek. Nekem azt mondta a védőnő anno, hogy szabályos 5 perceseknél már illik elindulni a kórházba.

Nekem az elején olyan volt, mint egy görcsösebb menstruációs fáját és csak sokkal később éreztem a derekamban is, aztán mindenhol :D

Könnyű szülést kívánok!

2022. jún. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:D akkor elkezdem mérni. Eleggé beparáztam most, félek a szüléstől, egész eddig semmi bajom nem volt...


És az nem baj hogy csak alul érzem a görcsöket ? Azt hiszem a védőnő mondta hogy az egész hasam fájni fog?! :D ahhj en mar nem tudom..nem tudok gondolkozni, nagyon várom hogy megszülessen, viszont most betojtam rendesen :D első baba

2022. jún. 28. 05:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alul fájt, és kisugárzott derékba is. A szülésznő mondta, hogy feküdjek le a kanapéra, és ha már nem esik jól feküdni, akkor tudni fogom, hogy ez már az. És tényleg, egy ideig simán elviselhetőek voltak fekve. Aztán már minden fájásnál felültem és összekuporodtam én is. Akkor tudtam, hogy nemsokára megyünk. :)
2022. jún. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már wc-n is voltam 2x... :D


Letoltottem az applikációt ami méri a fájást. 3 -4 -6 -8 percenként ossze vissza jonnek a görcsök.

2022. jún. 28. 05:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt, szó szerint, és ugyan 15 órával később, de megszületett a fiam. Én is ott szerencsétlenkedtem, mert nem volt rendszeres és fogalmam se volt róla, hogy ez szülés vagy mi van? Mi bementünk a kórházba, mert nem tudtam mi legyen.

Szerintem lassan induljatok ti is, maximum elküldenek.

Könnyű szülést és majd írj, hogy mi volt!

2022. jún. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem bementél :) drukkolok!!
2022. jún. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sima "kis" mensi görcsökkel inudltak a fájások és aztán egyszer csak fájások lettek belőlük, amik már tényleg mindenhol fájtak. A vérzés lehet a tágulástól is.

Nem kell félni nekem első kislányom 38 hétre született és semmi de semmi baja nincs.

2022. jún. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megszültem 😊 végül bementünk mert egyre erösödtek a fajasok :) 4500 g és 53 cm lett :) este 18.28 kor bújt ki. Igazan megszenvedtem, a méretei miatt de megérte
2022. jún. 29. 13:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :)
2022. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok ☺️☺️
2022. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!