Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor érdemes 10 perces...

Mikor érdemes 10 perces fájásokkal elindulni? Mi számít már rendszeresnek, egymás után hány fájás/mennyi ideje tartó fájás?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem reggel 8 körül voltak 10 percesek, majd délután 4-kor indultunk be akkor már egy ideje tartó 5 percesekkel, amik a kocsiban már 3 percesek voltak. Onnantól már a kórházba érve 3 óra alatt megvolt a baba. Nekem kényelmes volt otthon vajúdni, örülök, hogy nem töltöttem 12 órát bent vajúdással.

Az egymás utánra meg nem tudom mi a válasz, hiszen bizonyos időnként jönnek és bizonyos ideig tartanak, tehát a 10’percesek 10 percenként jönnek a 3 percesek 3 percenként stb.

2022. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenképpen 10 perces fájásokkal szeretnék indulni a kórházba, mert messzebb van. Az oké, hogy 10 percenként van, de mikor érdemes vele indulni, ha 10 percesekkel is kezdődik? Ha már fél órája van, vagy ha 1 órája? Erre gondoltam :)
2022. júl. 22. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem érzed magad otthon biztonságban, azt szokták mondani. De ha 10 percesekkel akarsz indulni akkor mindegy, hogy mióta vannak csak elindulsz és kész, onnantól vélhetően még elég sok idő mire meg lesz.
2022. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!