Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után szokták kérni a...

Szülés után szokták kérni a nővérek az anyukáktól, hogy mutassák meg a betétet vagy a vérzést?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan van? Mindenkit egyesével levetkőztetnek, és belenéznek, vagy elég csak betét cserekor megmutatni nekik?

Illetve mit néznek rajta? Színt? állagot?



2022. júl. 22. 18:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem missed ab után nézegették. Nem volt elég hogy mondtam már alig vérzek, normális mennyiségű, ott kellett mutogatni az ágyban magamat alulról vizitkor.


Annyi bajom volt amúgy is a veszteség miatt, ezt extrán megalázónak éreztem. Mintha nem hinnék el amit mondok. Na meg amúgy is egy olyan kiszolgáltatott helyzet az egész :(

2022. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
52%
Aki ezen kiakad, azt csak azért nem értem, mert ha valami baj lenne, akkor meg azért akadna ki és szidná az orvost/ápolót, mert "igazán megnézhette volna, de nem csinálnak ezek semmit"... ugye? 🥲 kiprésel az ember egy görögdinnyét nem tudom hány ember les be addig, és komolyan ezen vagytok kiakadva hogy megnézik mennyire véreztek? 🤦‍♀️ nekem ez sok. 😁 szerintem túlélhető teljesen, 2 perc múlva el is felejti az ember...
máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!