Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes vagyok, ma egész nap...

37 hetes vagyok, ma egész nap keményedtem. Nemrég az alhasam kezdett fájni, most majd leszakad a derekam. Ezek lehetnek a jóslófájások?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódok, de már vagy 10-15!” perce megállás nélkül érzem ezt a derekfájást, ami ilyen formában még sosem volt.
2022. júl. 23. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg is szülsz, 37 hetes kortól nem számít koraszülöttnek. Kifejlődött,érett baba. Nyugi. De hátha csak a hidegfront (igen,az van a 40Cfok ellenére).
2022. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyozz le meleg vízzel. Ha elmúlik,akkor jósló. Ha erősödik,akkor szülés.
2022. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 35.héttől vannak ezek szinte mindennap. Még egyben vagyok 39 hetesen.

Természetesen lehet igazi vajúdás is, de simán jósló is.

Hozzáteszem, hogy nekem sosem múltak el meleg víztől, szóval akkor se aggódj, ha neked se.


Nyilván ha erősödik vagy rendszeres összehúzódásaid lesznek, azt úgyis látod.

2022. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én ma ébredtem derékfájással, méhkeményedéssel (inkább csak a teteje). inkább kellemetlen még csak, minthogy fájna. meleg vízre, pozícióváltásra sem múlt el. 38+5nél járok.


mi lett azóta kérdező?

2022. júl. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!:) Szerencsére mióta felkeltem elmúlt, csak a haskeményedés maradt egyenlőre.
2022. júl. 23. 11:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Most írtam ki egy új kérdést, most görcsölni kezdett a hasam..
2022. júl. 23. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez szerintem is csak a hidegfront volt. Brutálisan görcsöltem és keményedtem én is, pedig én csak félidős vagyok.


Ha meg elindul kifelé, már szépen megnőtt, nem lesz semmi gond :)

2022. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!