Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől függ , hogy valakinek...

Mitől függ , hogy valakinek kell e császármetszés után oltani magát , mert nekem csak a korházba adtak ? .

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Csomó mindentől… alapbetegségek, életkor, dohànyzás, testtömeg stb.
2022. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Oltani a most szült nőtt? Mi ellen? Nem a vércsoport összeférhetetlenségre gondolsz?
2022. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a vérhigító injekcióra gondol.
2022. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Úgy tudom,azt ma már minden császáros kapja. Honvédban szültem,nekem a zárójelentésemre rá volt írva,hogy "felírt gyógyszerek:Clexane inj." Ami persze a felhőben nem volt fent,úgyhogy a lakóhelyem ügyeletén tették fel a felhőbe. Ez karácsonykor volt,azért az ügyelet tette fel. Mivel dec. 25-én jöttem haza,a dokimmal nem találkoztam. A zárójelentést a nővérpultnál nyomták a kezembe. Ha nem olvasom tüzetesen végig,akkor a kutya se mondja,hogy "helló,otthon is be kell adnod magadnak,amivel itt szurkáltunk!" Úgyhogy kérdeztem a nővért,hogy a hazaérkezésem napján is be kell-e adnom,vagy nem baj,ha egy este kimarad? Mert karácsony este nem fogok felénk találni ügyeletes patikát. Azt mondta,hogy akkor ad egyet,azt adjam be magamnak este. Mivel ezt az injekciót már fél éve minden nap én adtam be az anyósomnak,és egyébként egészségügyiben érettségiztem,ezért tudtam,miről van szó,hogy kell beadni. De aki tök laikus,az honnan tudja? Vagy aki nem olvassa el betűről betűre a zárójelentést? Bocs,hogy kisregényt írtam,csak azt akartam érzékeltetni,hogy feltétlen kérdezz rá a dokidnál! Nekem 1 dobozzal kellett még itthon beadnom. Talán 10 darab volt benne,erre már nem emlékszem pontosan.
2022. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
A vérhigító sem oltás.
2022. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha a vérhigítóra gondolsz,az mindenkinek kell.Általában 10 nap,nekem 6 hétig kellett,mert tiszta viszér a lábam és hajlamos vagyok a trombózisra.
2022. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak a kórházban adtak. Nem tudom miért. Tesóm mondta hogy neki 2 hétig kellett szúrni.
2022. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a kórházban sem adtak. Csak oxit.
2022. szept. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is pont mint 8 asnak csak oxi, nekem azt mondtál hogy csak akkor adnak ha muszáj.
2022. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
8as vagyok. Jobban jártam volna,ha kapok. Már itthon voltam,mikor szörnyű görcsök közepette megszültem egy tenyérnyi vérdarabot. Nagyon fájt. Hívtuk is a dokit rögtön, aki megnyugtatott. De szerintem ez akkor se volt annyira normális...
2022. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!