Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma sajnos indítják a szüléseme...

Ma sajnos indítják a szülésemet. Mit érdemes előtte megcsinálni? Lehet készülni?

Figyelt kérdés
Annyi jutott eszembe, hogy megborotválkozzak előtte.

2022. szept. 12. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9 Nem mindig kivitelezhető, hogy ne egyen valaki egy műtét előtt. Pl sürgősségi császár vagy csak egy autóbalesetnél az életmentő műtét. Nagy általánosságban az az ajánlott, hogy természetes szülésnél és idnításnál is nyugodtan egyenek a kismamák előtte és közben is ha úgy kívánják, akkor pár falatot. Van olyan, aki 12, más pedig 72 óráig vajúdik. Emiatt nem elvárható, hogy étlen-szomjan csinálják végig. Program császárnál viszont elvárás, hogy ne egyenek semmit.

Én például már 16 órája nem ettem semmit, 4 órával előtte ittam, amikor sürgősségi császárom volt. Mégis utána remegtem és hánytam.

2022. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett a történet vége? Gondolom már babázol. :)
2022. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdést, minden szerencsésen alakult, tegnap 2kor született a kisfiam, 4 kilósan.

A további beavatkozásokat sikerült elkerülni, csak burokrepesztés volt, meg kitoláskor egy kis oxitocin, de az már tényleg segített, mert ritkák és rövidek voltak a fájások.

2022. szept. 14. 13:32
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálunk, sok boldogságot!
2022. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2022. szept. 14. 13:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok ❤️
2022. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!