Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mikor és...

Császármetszés után mikor és hogyan szőrtelenítettetek először?

Figyelt kérdés

6 hetes kontroll előtt állok és még érzéketlen/kellemetlen érzés a heg körüli rész, viszont elég erős és sötét szőrzetem van, ami a köldökömig felér. Varratszedésre nem csináltam vele semmit, de mostmár szégyellnék így odamenni.

Borotválni nem merem a műtéti területet, valami netes cikkben olvastam, hogy szőrtelenítő krémet javasolják, de nekem az sose szedte le mikor még kamasz koromban próbálgattam.

Köszönöm ha megosztjátok ti hogyan csináltátok. (Olyanok válasza nem segít akik a vágásnál nem/alig szőrösek, esetleg szőke pihéjük van.)



2022. okt. 4. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

De ha varratszedésnél nem zavart, akkor most miért? A dokit nem fogja érdekelni kicsit sem. Szerintem hagy ezt még. Majd ha már nem lesz a kellemetlen érzés, akkoe megcsinálod.

Szőrrelenítő krémet pedig még csak véletlenül se kenj oda mostanság.

2022. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Bár nem császármetszésem volt, hanem gátmetszés, de nekem is nagyon erős a szőrzetem. A 6 hetes kontrollra borotválkoztam először, a heg akkor még eléggé érzékeny volt, úgyhogy nagyon óvatosan húztam rajta a pengét. Háromszor annyi ideig tartott a borotválkozás mint egyébként, de nem kell félni tőle:)
2022. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én varratszedésnél még nem, de hat hetes kintroll elött leszedtem normálisan, már olyan voltam mint valami dzsungel kb. Borotváltam normálisan, a hegnél nagyin óvatosan, szépen lejött minden.
2022. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Krémet semmiképp ne kenj rá, rájuk is van írva, hogy csak telejsen egeszséges bőrfelületen szabad használni.

Én még nem csinálnék vele semmit ha tapintársa nem oké a dolog. Pont jó arra a kontroll, hogy megkérdezd erről a dokit, nála jobban senki nem fog tudni válaszolni.

Addig ott max rövidre nyírnám valami trimmelővel ha nagyon hosszú már a szőr.

2022. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!