Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nem szeretnének gyereket...

Akik nem szeretnének gyereket szülni, miért nem?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 19:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert nem vágynak rá, nincs meg a belső késztetés.
2022. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Kismillió oka lehet annak, aki nem szeretne gyereket vállalni, de a leggyakoribb -és most kapaszkodj meg!- az, hogy nem szereti a gyerekeket és a velük járó nehézségekkel -úgy gondolja- nem tudna megbirkózni, hiszen igenis, a gyereket fel is kell nevelni, nem csak megszülni kell.
2022. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
62%
Mert férfi vagyok
2022. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell megindokolniuk. A "nem és kesz" pont elég magyarázat. Nem lehetne a gyerekvállalós topikot a gyerekvállalásos kérdésekre használni, ezt meg kivinni valami ilyen csoportba? Vagy legyen childfree topik? Nekem mindegy, csak rohadt unalmas már ez.
2022. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Csak.
2022. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert irtóznak az egésztől. De miért kell ezt naponta megkérdezni?
2022. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
Te miért nem akarsz kiskutyát vagy helyettesítsd be kismacskával, kenguruval, krokodillal magadhoz venni? Mert baromi nagy szívás, ha nem vágysz rá. A gyerek méginkább mert nem írhatod ki facebookra, hogy “családi körülményeink megváltozása” miatt új gazdit keres. Lapozzunk!
2022. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

Soha nem akartam, nem szeretem őket, zavarnak, nem értek hozzájuk, plussz lusta és önző vagyok, teljesen alkalmatlan erre a feladatra!


Aztán hülye voltam és 1x nem védekeztem, az escapelle nem hatott, mikor utánanéztem az abortusznak pedig nem volt szívem elvetetni.

1000%-ig, igazam volt! Teljesen alkalmatlan vagyok erre! Rohadt nagy szívás, a gyerekkel abszolút nem jövünk ki, olyan az egész, mint amikor az embernek egy rohadt idegesítő munkatársa van, csakhogy azzal ellentétben itt nincs tenni...

2022. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem akarnak és ennyi. Én sem tudom pl megindokolni, hogy miért akartam gyereket, egyszerűen mindig is tudtam, hogy én majd szeretnék. (Az más, hogy mikorra időzítettem, mert megkellett teremteni ugye az alapokat.) De nem tudok egy dolgot mondani, hogy azért akartam mert... Vagyis de. Azért mert vágytam gyerekre. Ők meg nem. Ez pont elég indok, hogy ne vállaljanak.
2022. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
42%
Inkább az a kérdés, hogy ki az aki a mai világban akar vállalni. Értem én hogy ösztönök meg tejláz, de nem vagyunk már állatok.
2022. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!