Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 7 héttel normális...

Szülés után 7 héttel normális a piros vér?

Figyelt kérdés
7 héttel ezelőtt szültem, azóta tart a gyermekágyi vérzés. Ami az elején erősebb volt, aztán szépen lassan kezdett is halványodni és a mennyisége is csökkent, de néha néha jött egy kicsit több piros vér. A 6. héten voltam nőgyógyásznál, aki mindent rendben talált, azt írta a papírra, hogy nincs vérzés.(akkor éppen elmúló félben volt) De utána megint pirosra váltott és a mennyisége is több lett kicsit. Valakinél volt ilyen? Mikor múlt el a vérzés vagy mikor ment vissza orvoshoz? Második babám, de az elsőnél nem tapasztaltam ilyet, ott nagyon hamar elmúlt szép fokozatosan.
2022. nov. 2. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Igen, szerintem ez még nem vészes idő.

Első baba után én nyolc hétig véreztem, pedig császár volt.

Első és második alkalommal is így volt nálam is, hogy barnul, csökken, aztán egy nagy löket friss vér. Olvastam már másoktól is, szerintem ez rendben van.

Először akkor mentem vissza, amikor elmúlt a vérzés, vagyis nyolc hetesen.

2022. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 2x 6.hétre majdnemcsak elmúlt, ippen volt valami, majd a 7.héten mind a 2x már meg is jött az első mensi.


6 hetes kontrol?!

2022. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, a 8. hét végére múlt el teljesen, és nem volt semmi baj.
2022. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!