Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rendszeres vérhígító szedéséve...

Rendszeres vérhígító szedésével természetes úton biztonságos e szülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Terhesség alatt kiderült hogy nagyon hajlamos vagyok a trombózisra (anyukámtól örökletes) ezért rendszereséggel vérhígítót kell szednem injekció fórmában napi 2x kell 21 hetes terhesség óta kell ezt szednem most 32 hetes vagyok ez rendszeres gyógyszer lesz szülés után is de akkor majd már tablettát kell szednem. A kérdésem az lenne esetleg valaki jár/járt e hasonló helyzetben és ilyen esetben szülés vagy a császár biztonságosabb e? az orvosom kérdeztem de nem mondott semmi biztatót így eléggé félek nem tudom mire számíthatok majd félek hogy esetleg a babának valami baja lesz. Minden választ előre is köszönök!

2022. nov. 14. 05:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

3-as vagyok.

Én is szoptattam. Tudott a Clexaneról a nőgyógyász, védőnő, gyerekorvos és senki sem mondta, hogy nem szabad.

2022. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt írja a kérdező, hogy szülés után már tablettát kell majd szednie, nem szúrni a clexanet.

Erről mindenképp kérdezd majd meg az orvosodat.

2022. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! Mindenféleképpen beszélek egy orvossal ezzel kapcsolatban még! Még egyszer mindenkinek köszönöm !❤️🙏😇
2022. nov. 14. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!