Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Márciusban fogok szülni,...

Márciusban fogok szülni, tuti, hogy addigra látogatási tilalom lesz már?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Szóba sem került eddig látogatási tilalom, miből gondolod hogy márciusban az lesz? Mellesleg januárban szültem, akkor vastagon tilalom volt, túléltük.
2022. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben jellemző, hogy februárban, márciusban az van. Nem covid, hanem a mezei influenza miatt.

Covid előtt is látogatási tilalom szokott lenni olyankor.

Márciusi a fiam, az ő születésekor is az volt. Csak úgy jöhetett be az apja, hogy be volt oltva.

Mondom, ez covid előtt volt.

2022. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Első szülésemkor jöhetett boldog-boldogtalan látogatni, a hátunk közepére sem kívántam a szobatársam 3. unokatestvérét már.

Másodiknál robbant be a covid, apának szülés után mennie kellett és csak akkor jöhetett mikor mentünk haza. Sokkal jobb volt.

2022. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Miből gondolod, hogy lesz?
2022. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet mondani? Ha azt mondom, hogy igen, te 100% elhiszed?
2022. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Jobb is lenne, de egész évre
2022. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon remélem. A hatam közepére nem fogom kívánni a szobatársak nyomulós bunkó rokonait, akik leszarják, hogy pont szoptatok vagy alszunk-e.
2022. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben van, 5 éve szültem, akkor is az volt.
2022. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően betiltanám, hogy a gyermekágyas osztályra látogatók jöjjenek. Borzasztó idegesítő, amikor próbálnál pihenni a szules/császár után, összeismerkedni a picivel, de lépten-nyomon jönnek az idegesítő látogatók, és bámulnak, mint az állatkertben. Az a baba nem csak abban a néhány napban lesz látható, de ez senkit nem hat meg. Sajnos 😒
2022. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Februárban fogok szülni, én úgy készülök, hogy nagy valószínűséggel látogatási tilalom lesz.

Első gyerekünk a covid kezdetén született, jó is volt, hogy volt pár napunk amikor egymásra hangolodhattunk, nem kellett a látogatókkal foglalkozni. Bár azért az negatívum természetesen, hogy apukák is csak a hazamenetelkor találkoztak újra a babákkal a szülés után.

2022. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!