Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszést első hat...

Császármetszést első hat hétben mi nem tilos, ha nagyon kívánjuk egymást a férjemmel? Behatolás nem lesz.

Figyelt kérdés

#szülés #császámetszés
2023. febr. 5. 00:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
A többi mehet.
2023. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
örülsz ha élsz :D Én legalábbis örültem ha meg tudtam fürödni.
2023. febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Hát azért az orgazmussal is óvatos lennék, hiszen olyankor a méhed gyakorlatilag begörcsöl, amin most épp egy pár hetes vágás, varrat van, nem biztos hogy jót tenne neki. Nem hiszem el,hogy egyszer az életben nem lehet 6 hétig összezárni a lábad.

Meg amit még nem hiszek el,hogy császár után, egy újszülöttel neked első gondolatod a szex. Ez csak provokáló kérdés lehet, ilyen nimfomán nincs a világon, állítom ezt 2 császárral a hátam mögött. Örültem ha pisilni és k...i tudtam, nemhogy szexelni.

2023. febr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
#3 szerintem ezt a csavo irta ki, hogy aztan a valaszokkal 'puhitsa' a csajt. Vagy siman csak erre elvez, mert teny es valo, normalis no ilyet nem kerdez.
2023. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a doki egyáltalán, semmilyen formában nem ajánlotta. A fentebb írtak miatt. Szét lett vágva a méh. Egy seb tátong benene. A varrás még nem forrt össze.


Az orgazmus pedig méhösszehúzó hatású. Nem feltétlen tesz jót a gyógyulásnak.


Egyszerűen még mindig nem tudom felfogni, hogy lehetnek ennyire ösztönlények az emberek. Egy röpke élvezetért az egészséget kockáztatni konkrétan...

2023. febr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Mindenkire màsképp hatnak a hormonok.


Èn is teljes libidóval voltam a 2. Hèten màr( nem császár) aztán ez jól elmúlt kb a baba 3 hónapos növekedésugrásakor, és elég alacsonyan ingadozva maradt is 1 évig, míg nem menstruáltam.

( 2 szülésemnél is így volt)



Behatoláson kívül minden mehet, az orgazmus lehet akár kellemetlen is a heg miatt, de bajt nem okoz.

2023. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Hát nekem semmi bajom nem lett, kb. 1 héttel a szülés után (behatolás nem volt). DE volt egy császárom+ sima szülésem. Ikrek. Alul-felül vágva simán volt rá energiám, sőt bálban is voltunk abban a hónapban mikor születtek (igaz ez már több, mint 20 éve volt).
2023. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Hát én semmit nem tudtam volna csinálni, a legtöbb szexualitásunk az volt hogy segítet felállni illetve párnát rakni a lábam alá mert ugy meg volt dagadva hogy az elefánt irigykedett volna.. amugy szerintem semmit alapból nem lenne jó még véletlen se bántani a heget az elején, a hirtelen mozdulatok se jók nagyon a nyújtózást is kerülni kell. Megjegyzem ilyenkor a nők még a vezetéstől is elvannak tiltva nekem benne volt a papírjaimba.
2023. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Hüvelybe nem kerülhet semmi. Petting ujjazás nélkül mehet. Mèhösszehùzódàst a szoptatás is okoz, segìti a mèh eredeti meretre való zsugorodását, avval nincs probléma.
2023. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Így van, a méhösszehúzódás NEM probléma, ezért az orgazmus sem. És mivel az orgazmus megtörténhet spontán is, épeszű orvos nem tiltaná.
2023. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!