Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sürgős kérdés! Milyen a...

Sürgős kérdés! Milyen a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a magzatvíz ment-e el, vagy bepisiltem. Olyan fura érzés volt. Siettem haza mert nagyon kellett pisilnem, de az ajtóban már becsurgott valamennyi a többi pedig a wc-be. Annyira tanácstalan vagyok. Első baba. Ez az eset kb 1 órakor volt, azóta folyamatosan mozog, nagyon aktív. Most kezd csillapodni. Szerintetek?
2010. okt. 4. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A magzatvíz folyik, se visszatartani nem tudod, se szabályozni, az akkor is folyik, ha fekszel, és akkor is, ha állsz. Persze akkor erősebben.
2010. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Dokit felhivnám,ők tudnak vlahgy tesztelni h magzatviz volt-e
2010. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt...nem tudtam eldonteni :) nem tudod kontrolalni...lassan varhatoak a fajasok is

gyors es konnyu szulest kivanok

2010. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A magzatviz csepeghet is nem kell feltétlen folynia,szerintem ha nem vagy biztos menj be a kórházba,mert ha elment a vized,akkor a baba is elkaphat fertőzést.Inkább menj feleslegesen minthogy baj legyen.
2010. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a magzatvíz volt.Ha érezted,hogy pisilni kell,valószínű hogy csak az volt.Azt nem tudtad volna visszatartani,csak úgy elöntött volna.És hát ugye a magzatvíz elég nagy mennyiségű is.Ha pedig csak szivárog,akkor annak meg folyamatosnak kellene lennie.
2010. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nyákdugó távozott? Volt bármi zselés szerű cucc? Minimális vér? Ha igen, akkor szülni fogsz. Fájásoknak akkor kb 30 percen belül várhatóak. Ha semmi se fájás, se keményedés, se semmi, akkor a pisi a valószínű.
2010. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
És milyen a színe? Reggelig várhatok? Csak azért mert nem tudom hogy pisi volt-e. Ez már 8 órája volt és azóta semmit nem érzek, csak néha szurkál a hasam alja, de el is múlik.
2010. okt. 4. 21:05
 8/20 A kérdező kommentje:
A nyákdugót sem tudom hogy távozott-e, pedig figyeltem napok óta. Szombaton volt egy kis vérzés, de az a magzatvízvizsgálattól volt. Ma is voltam. Szerdán kell befeküdnöm a kórházba.
2010. okt. 4. 21:07
 9/20 anonim ***** válasza:

szia nekem 2éve elfolyott a magzatvizem.olyan volt, hogy épp lefeküdtem aludni, és szinte éreztem egy pukkanást a hasamban és folyott.az érzés leginkább olyan, mint amikor a mensi hirtelen nagyobb adagban jön ki(nemtudom neked volt-e már ilyen),csak ez folyamatosan,és előszőr a bugyim még nem ereszetette át, mert ez azért sűrűbb a víznél,a pisinél.ekkor még nem volt fájásom,de bementünk a kórházba.egész éjjel benn tartottak,a víz folyamatosan folyt,néha véres volt.és hajnaban indultak a fájások.

szerintem menjetek be,az a biztos.

könnyű,gyors szülést kívánok

2010. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia, a magzatvíz színtelen, legalábbis én szinte tiszta vízre emlékszem, szerintem csak pisi volt, mert azt tényleg nem bírtad volna semeddig se visszatartani, ott helyben elönt ahol vagy, és nekem rengeteg volt, vagy 5 percig csak folyt! Szerintem azóta már lennének fájások is, nekem rá 1 órára kezdődtek, de persze ez mindenkinél más, ismertem olyan lányt is akinél már 1 nappal előtte elfolyt a víz és csak másnap indult meg a szülés.
2010. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!