Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhességem 39 plusz 3napjában...

Terhességem 39 plusz 3napjában járok, szedhetem- e szülés beindítás céljából a Cimicifugából, Pulsatillából illetve Caulophyllumból a CH30-as verziót? Nőgyógyász javasolta viszont nem mondta hogy sok fajta van úgy tudom a Ch30-as erős, ez gond lehet?

Figyelt kérdés

2023. márc. 6. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy eros? Homeopatia, azaz valodi hatoanyag ezekben a szerekben nincs.

Attol mukodik, ha hiszel benne max.

2023. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Patikában mondták hogy biztos a Ch30ast kérem e mert az erős
2023. márc. 6. 18:18
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Hogyhogy kell ilyeneket szedned? (Nem kötekvésből, csak én is most vagyok 39 hetes és lehet nekem is jól jönne ha nincs egyéni indoka)
2023. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretném túl hordani , és az orvosom ezt javasolta, illetve Séta, csípős ételek, szex. Ezek nem váltak be
2023. márc. 6. 18:23
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
3. Dehogy kell. El ne hidd, hogy normális orvos bármikor is olyat javasol, hogy szülés beindításához keress javasasszonyt meg igyál gyógyfüveket :D
2023. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell szedni, de lehet, ha hiszel benne, talan mukodik is. Amugy ez nem gyogyszer, artani nem art.


Barkinek hozzaferheto, homeopatias szereket arulo patikaban kaphatoak vagy neten lehet rendelni gondolom.

2023. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

4. "Ezek nem váltak be"

Talán mert még csak 39+3 vagy?!?!?!🤦🤦

Értem én, hogy nem szeretnéd túlhordani. A babádnak viszont több esze van, ő nem szeretne idő előtt megszületni. És milyen igaza van!

2023. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem a betöltött 37. héttől “kellett” szedni, de nem tudom, ért-e valamit. 39+1-re szültem
2023. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
túlhordás 42. héttől van...
2023. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi erővel akár sárkányfüvet és nyúlfülfőzezet is ihatnál, kb pont annyit ér,mint a homeopátia. A homeopátia egy nagy humbuk, gyakorlatilag tiszta víz. Több tizezerszeres higitasban van benne hatóanyag, illetve volt. Nyugodtan szedheted. Keress rá Novák Hunor videójára, ahol túladagolja a homeós nyugtatót,amibe elvileg bele kellett volna halnia.
2023. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!