Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, aki 40 felett...

Van olyan, aki 40 felett szült? Ha igen, hány évesen, és jó, vagy rossz tapasztalatai, élményei vannak ezzel kapcsolatban? Voltak esetleg ítélkezők körülötte, vagy mindenki pozitívan fordult felé?

Figyelt kérdés

#40 felett szülni
2023. márc. 18. 04:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem mész sokra a történetekkel. Nyilván van ilyen is, olyan is.

Változatos oka lehet, ki miért szül 40 felett.


Nem volt még megfelelő egzisztenciája.

Családi ok.

Egészségügyi ok.

Nem volt megfelelő rá a partner.

Többszöri vetélés, stb.


Senkinek semmi köze hozza, tehát a kívülálló véleménye nulla.

2023. márc. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom értelmezi a kérdést.

Milyen pszichés állapotban vagy?

Miért számít ki mit gondol?

Ne a korod miatt ne szülj, hanem azért mert ilyen kérdés nem jelenhetne meg itt. Ennek személyes, empatikus baráti, rokoni kapcsolatokban van a helye.

Tényleg internetről szeretnél élni, érezni és gyereket nevelni? Vagy nem értem.

2023. márc. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

En nemrég vetéltem el.


40 feletti vagyok. Nekem senki sem szólt be a korom miatt amíg terhes voltam. Miután elvetéltem, kerestem az okokat és megkérdeztem a vizsgáló orvostól, hogy a kormomnak lehetett hozzá köze? Számomra meglepően azt válaszolta, hogy akár lehetett, de szerinte nem ez a legvalószínűbb oka, sokan szülnek 40 felett manapság. Fel vannak erre készülve.


Azt, hogy miért most szeretnék szülni egyszerűen meg tudom válaszolni.. meddők vagyunk a férjemmel és sok év után most sikerült.. majdnem.. de nem adtuk fel még.

2023. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
40 felett már minek?? A gyereknek is rossz
2023. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
miért? mi van 40 felett? Lehet te lepukkantál már addigra de én pl nem. :)
2023. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%

Az hogy a gyereked bőghet hogy 25 évesen 67 éves vénség az anyja

Ha él addig persze

2023. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, hogy mi az amit egy 25 éves elvár az anyjától, amihez szükséges 45 évesnek lenni? Kifejtenéd? Nekem egyébként éppen ennyi idős az anyukám de egyáltalán nem vénség. Sztem sokan meglepődnének ha tudnák, hogy nem 55.
2023. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Eleve minek szül az ember??

(Költői kérdés, nyilván csak ösztön)

Ez is mutatja hogy mindegy mikor csak legyen gyerek mert ez az élet rendje…. Meg hogy tovább menjen a vérvonal. Az is kit érdekel? Ha meghalsz már édes mindegy

Ha már szülsz akkor annak a “hatalmas nagy szeretetnek” az lenne az értelme hogy ne csak 20 évig lásd a kolykod…

Bár végül is úgyis csak az ösztön miatt akar gyereket mindenki, szóval ennyi erővel 60 évesen is szülhetsz, az is jó

2023. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
A szélsőségekről mindig van a társadalomnak véleménye, ez van. Ahogy lesz aki beszól a 18 éves anyukának, úgy lesz aki unokának fogja hinni a 40+-osét. Ezzel meg kell tanulni együttélni, és nem magadra venni. Nemcsak az életkor terén van ez.
2023. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Meg azért szülőt elveszíteni nem lehet túl jó móka, nem mindegy hogy 20 évesen történik meg vagy 50 évesen…. Azért
2023. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!