Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vajúdás minden előzetes jel...

A vajúdás minden előzetes jel nélkül beindulhat egyik percről a másikra?

Figyelt kérdés
Nektek volt úgy, hogy jól éreztétek magatokat, aztán egyszer csak a semmiből beindult?

2023. ápr. 1. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kétszer a semmiből jött.
2023. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél álmomból ébresztett az első fájás es a magzatvíz. Nem volt előjel.

A masodiknál délutan elkezdtem erezni odalent a hüvelyemnél összehúzódasokat. Nem fajt meg, de tudtam, hogy ez lesz az. 2 óra mulva mar fajtak is, masnap reggel 7-re lett meg a baba.

2023. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Derült égből villámcsapás 🤷🏻‍♀️😀
2023. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jósló, görcs, keményedés nem volt, pedig 2 hete teljesen rá voltam kattanva, hogy figyeljem magam. Aztán egyszer csak olyan érzésem volt, mintha az egész alsó testem egy pontra akarna koncentrálódni. 7 perc múlva megint. 8 perc múlva megint. Aztán szép lassan fájni is kezdtek az összehúzódások, és akkor már biztosan tudtam, hogy ez nem jósló lesz, hanem baba. :)
2023. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm. Reménykedek, hogy hamarosan ki akar bújni, de semmi jele.
2023. ápr. 1. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a semmiből indult. Gyanútlanul lefeküdtem aludni, mint bármelyik másik nap, aztán forgolódtam egy kicsit (mint minden másik éjszaka) és gyanús összehúzódásra lettem figyelmes, amiből még jött pár, fel is pattantam az ágyból és csak erősödött mozgásra.
2023. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam az egyik gyerkőcnél csak annyi volt, hogy éjszaka egyszer csak felébredtem. Mintha ébresztettek volna és abban a pillanatban elkezdett folyni a magzatvíz. Akkor még semmi fájdalom nem volt.


Különös, hogy ha éjszaka indul be, akkor tutira felébredsz, vagy el sem tudsz aludni. Függetlenül attól, hogy van-e fájdalom.

2023. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában éjjel indul be vagy ha front van, akkor a kismamák egymásnak adják a kilincset.
2023. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem értek teljesen egyet, hogy mindig éjszaka indul be. A második gyerek nálunk késő délután született, én is délután ötkor születtem.
2023. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocsánat. Most figyeltem jobban! Nem "mindig", hanem "általában" volt a használt szó! Figyelmetlen voltam.
2023. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!