Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tettetek azért hogy...

Mit tettetek azért hogy szülés után minél előbb visszaálljon a has? (hasszoritó, tornázás? )

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem homokzsákot tettek rá,amikor meglett a babo.Meg leadtam a 30 kgot,és csak csikjaim vannak:)De az nem zavar:)
2010. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi a homokzsák?
2010. okt. 9. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
sógornőmnek a kórházban hasszorítót adtak utána meg ilyen nagy, hasfogó bugyikat vett magának nagyon erős gumirozással
2010. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
végülis nem is tudom ,hogy mi is volt mert nem azzal foglalkoztam,de nagyon nehéz volt:(De a homokzsák az az amikor homokot tesznek zsákba és össze van kötve:-))
2010. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tettem homokszákot a hasamra szülés után pár órára. Bár én császáros voltam, nem tudom, hogy normál szülésnél is raktak-e. De régen ez általános dolog volt, mostmár nem valami elterjedt. Pl. anyukámnak is volt homokzsák. Amúgy nem csináltam semmit, nem tornáztam, semmivel nem szorítottam el, de szépen visszament, csíkom se lett. Ez valamennyire szerintem adottság kérdése is, hogy mennyire tud regenerálódnia a has, ill. milyen hamar. Olyan, mint az, hogy valaki kenegeti mindenfélével, mégis csíkos lesz, valaki meg csak sima testápoló, és semmi.
2010. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 honapja szültem természetes uton, csikok nimcsenek, de ugy érzem a hasamon me derekamon ki van nyülva a bőr. arra van valami praktika h visszamenjen?
2010. okt. 9. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:

12:11-es vagyok. Én is sokáig úgy éreztem. Szemre nem látszott, mert szépen visszament, nem lógott, de mégis olyan érzésem volt, hogy úgy "szét van esve" a has-deréktájam. Azt gondoltam a hájtól van, mert jó 7 kg-mal több voltam, mint terhesség előtt. Bár az nem zavart, mert a korábbi sovány testalkatomnak jót is tett. Mostmár 6 hónnap szülés után csak +2-3 kg-nál tartok (amit szeretnék is már megtartani), és már nincs ilyen érzésem.

Ha már 2 hónapja szültél, akkor megpróbálhatsz tornázni, hasizmozni, az biztos javít a helyzeten.

2010. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített, hogy jó vastagon bekrémeztem magam és folpackba csavartam a pocakom minden nap kb 1-2 órára. 2 hét alatt látványosan javult. Nem vagyunk egyformák, de szerintem min. 6 hónap kell, amíg hasonlít minden a régire :)
2010. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!