Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egerben milyen a nagyobb...

Egerben milyen a nagyobb szülőszobában szülni?

Figyelt kérdés
az első gyerekemet az egyágyasban szültem és szeretném tudni, a hatágyasban mire számítsak, ha csak ott van hely
2010. okt. 9. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.én 4 ágyas szobában szültem május 27-én. volt mellettem egy nö és a férje is ott akart lenni vele. ez nem is lett volna gond ha nekem nem akkor kellet volna szülni. én mondtam a dokinak hogy arra az idöre menjen ki az apuka amig én megszülök.nem szerettem volna hogyha lát mindent!!!! ki is küldték! a nö haragudott rám, de ö se szült volna az én párom elött!!! de a nönek még csak fájásai voltak, 5 ora mulva szült meg!
2010. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mielőtt szültem, már bent voltam a kórházban 1 hetet. 2x volt oxitocin terhelésem, akkor a nagy szülőszobán voltam, és hallgattam, ahogy szülnek, kiabálnak mellettem. Persze elpityeredtem, mikor meghallottam mellettem felsírni a babát. :) És amikor eljött az én időm, akkor is a nygszobába vittek. Végig ott vajúdtam, míg császár lett a vége. A férjem bent volt végig a szülőszobán mellettem. Hangsúlyozom, senki se volt akkor rajtam kívül. Se vajúdni, se szülni. Így jó volt.
2010. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!