Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig fáj a gát seb?

Meddig fáj a gát seb?

Figyelt kérdés
Egy hete szültem, felszívódó varrataim vannak. Egy öltés felszakadt, annak érzem igazából hogy fájna de az valami borzasztóan. Mikor fog ez elmúlni vagy mit lehet tenni hogy jobb legyen?
2023. jún. 21. 23:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Június 14-én szültem az első gyermekünket, csináltak egy kis gátmetszést, de csak 5 napig fájt kb, azóta nem is érzem. Egyszer sem kentem be semmivel, wc-zések után minden alkalommal át törölgettem intim törlőkendővel és minden este lezuhanyoztam a területet langyos vízzel. A varratok pár napja estek ki, érzésre minden ugyanolyan lent, mint szülés előtt. Sok dologtól függ, hogy meddig fáj, pl attól, hogy szakadt-e vagy vágták, vagy attól, hogy mekkora a vágás/szakadás, hány öltéssel varrták össze, mennyire idős az illető..egy fiatalabb nőnek rugalmasabbak még a szövetei, hamarabb is regenerálódnak. Nincs egy egységes válasz a kérdésre, mindenkinél változó.
2023. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!