Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek nagyon alacsony a...

Akinek nagyon alacsony a fájdalomküszöve, az hogyan szül?

Figyelt kérdés
Ez nem olyan dolog, hogy úgy állítom be ahogy akarom... Mármint a fájdalom érzetet.

2023. jún. 23. 18:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy muszáj, mert a gyerek nem marad bent.
2023. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Èn ùgy üvöltöttem,mint addig soha. Fizikailag nem lennek kèpes olyan hangot kiadni kèrèsre. Mire kèrtem edàt, màr kèső volt (7cm). Gàz csak addig hatott, mìg volt szünet a fàjasok közt.
2023. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Hú, én tudnék mesélni. Olyan alacsony a fájdalomküszöböm, hogy a férjem is könnyebben megszülte volna a gyereket. :D

Már a méhszáj vizsgálatnál is ordítottam. Sokat nem hagytak vajúdni, sürgősségi császárra betoltak a műtőbe. De nekem még a műtéti előkészítés is egy rémálom volt: katéter, branul, érzéstelenítés, stb.

Állítólag szülés után a baba minden fájdalmat feledtet, de nálam ez sem működött. 3 napig még abban se voltam biztos, hogy én ezt túl fogom élni.

2023. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul... alapból indították mert nem akart jönni 41.betöltött hét után sem.. megszenvedtem a fájásokkal majd császár lett a vége.
2023. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván ugyanúgy, mint más. Elég kevés nőt ismerek, aki nem addig számára elképzelhetetlen fájdalomról számolt be, ha magasnak vélte addig a fájdalomküszöbét, ha nem.


Egyébként amit te itt sunyin sejtetsz, legalább kimondhatnád nyíltan. Igen, vannak, akik akár fizetnek is egy programozott császárért, nekik egy nagy hasi műtétből való felépülés fájdalmait kell kibírniuk. Hüvelyi szülés meg mindenhogy fáj, edával is.

2023. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
15: jó, létezik KEVÉSBÉ fájdalmas, kíméletesebb módja is a vajúdásnak/szülésnek. Ide tartoznak ilyen medencés/kádas, ilyen-olyan eszközök segítségével (fittlabda, masszázsok) történő vajúdások, amihez mondanom sem kell, de nagyon elit klinikák kellenek. Lehet valami ilyesmire gondolt a kérdező...
2023. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát ez ez az, hogy nem magánba. Írtam is, hogy igen azt tudjuk, hogy ott mindent lehet.
2023. jún. 26. 23:31
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Program császárral. Mondjuk az meg utána fáj, szóval...
2023. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!