Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a szülés?

Milyen érzés a szülés?

Figyelt kérdés
Mihez hasonlítható az a fájdalom?
2023. jún. 23. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Pokol... nem lehet elmondani sem
2023. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet elmondani, olyan volt nekem mintha húznának 2 oldalról és a medencém tépődne szét és törnének a csontok. És ennél 100x durvább ott helyben
2023. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Valamivel enyhébb fájdalom, mint a vesekő "megszülése".
2023. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem meg elviselhetö, nem annyira szörnyü, ahogy egyesek mesélik. Persze nem fájdalommentes, de azért nem pokol vagy hasonló!

Négy gyerekem van.

2023. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

4-es Csak a magad nevében beszélj! Más a testfelépítésünk és a fájdalomküszöbünk is.

Szerintem azért a legtöbben igencsak megszenvedünk szülés közben.

Nekem a hátam fájt pokolian, de annyira hogy tényleg a megsemmisülés határán éreztem magam.

2023. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Tehát ha én azt mondom, hogy nekem szörnyű volt, akkor más szerint akinek nem volt az, én hazudok. Oké. 🤣
2023. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem oxyval volt pokoli. Anélkül elviselhető volt. Igaz az oxy előtt nem így éreztem 😂 De utána megtudtam, hol lakik a magyarok istene 😂 Van akinek nem fáj annyira (mint nekem) az oxytocinos szülés sem. Teljesen egyéni ki hogy éli meg, de általában két eshetőség van. Vagy nem is olyan szörnyű mint amire számít az ember, vagy annyira rossz, amit el sem tudtál képzelni. Én az utóbbi kategóriába tartoztam. Öröm az ürömben, hogy a kitolás már tényleg csak apró kellemetlenség volt a vajúdáshoz képest.
2023. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
A kitolást nem tapasztaltam meg mert 2 óra tolófájás után megcsászároztak. Eszméletlenül féltem a szüléstől, rettegtem, rémálmaim voltak. Ehhez képest nem volt olyan rossz, amit megtapasztaltam. Ha tudnám, hogy a következő szülés is ugyanilyen lenne, akkor szülnék már holnap. Persze fájt, de nem úgy, mint amitől féltem. Tudom, csak mázlim volt, szóval a következőtől is félek. De simán lehet neked is mázlid.
2023. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok. Pedig az elejétől nyomatták belém a max oxytocint. Ja és nagyon kicsi a fájdalomküszöböm. Szóval nem tudom,mitől függ.
2023. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
Szintén 8as és a 9es vagyok. Egy durva aranyér végbélrepedéssel párosítva nekem összehasonlíthatatlanul, ezerszer jobban fáj mint a szülés!! Bocs, de csak ilyen példám van az összehasonlításra. :D
2023. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!