Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Természetes szülés...

Anyukák! Természetes szülés utáni hónapokban mi volt a helyzet a nemi vággyal? És mi a helyzet császármetszés esetén?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szülés módja miatt nincs vágy,ha nincs,hanem a hormonok miatt.Nekem természetes szüléseim voltak,de vágyam az lett volna,ha el nem aludtam volna állva.
2023. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettő módon szültem. Már 2 illetve császár után 3 héttel simán benne lettem volna a dologban, de megvartuk míg elmúlt a lochia.
2023. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetes szülés után 1 évig abszolút a béka sgge alatt volt, a legutolsó gondolatom sem az volt, annyira nem vágytam rá
2023. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Természetes szülés után vágtam a centit mikor lehetünk együtt. Császár után három hónapig olyan fájdalmaim voltak hogy attól is sikítófrászt kaptam ha csak valaki megemlítette a dolgot a közelemben.
2023. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Császárral szültem. Alig bírtuk kivárni a 6 hetet.
2023. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Természetesen szültem. Mikor hazajottunk egyből rámentem paromra, persze behatolásosközösülés nem johetett szóba de minden más igen, a vággyal nem volt gond. Aztán a kontroll után már a hagyományos mód is mehetett.
2023. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Természetes szülés volt. Vágtak, varrtak, egyszeri katétereztek. Én már a 4. héten kívántam vagy még előbb is, hiába voltam fáradt.

Még azért nem ugyanaz, de jó érzés. A katéter miatt az orgazmus nehezebb (nekem hüvelyi úton nagyooon ritka. 6 év alatt 3x volt csak)

2023. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem a szülés módjától függ csak. Két pvnem volt, fizikálisan mindenre alkalmas lennék. Ameddig pár cseppnél több tejem van, addig viszont a libidom mínuszos skálán mérhető. Előző alkalommal és most is.


Jelenleg is a szexnél csak a fűnyírást utálom jobban...

2023. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak császárom volt. Igényem volt utána bőven, és problémamentesek voltak az együttlétek, csak az alkalom volt nagyon kevés rá.
2023. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy teljesen egyéni dolog. Kb.minden verzió normális. Ha 1 év után sem tér vissza a libidó, azt azért érdemes megemlíteni az orvosnak. Akárhogy is alakul nálad, nem kell rosszul érezned magad tőle.

Nekem két császárom volt, mind a kettő után nagyon korán visszatért a vágy. Aminek engedtünk is, bizonyos kereteken belül. 😉

2023. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!