Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyobb tesó jöjjön látogatni?

Nagyobb tesó jöjjön látogatni?

Figyelt kérdés

1 hónap híján 3év lesz köztük.

Sokaktól hallottam hogy nem érdemes a nagyot behozni a kórházba látogatni a kistesót(?)

Kinek mi a véleménye ?



2023. júl. 10. 17:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

Egyes vagyok, most miért van mindenki lepontozva? Véleményt kért a kérdező, kapott, általában normális hangnemben. Szerintem nem jó ötlet, mert úgy járhat mint mi, de az is valid amit valaki más írt, hogy nem érti, miért nem lehet anya haza velük.


Egyébként 48 óráról van szó, általában. Kibírható, pláne ha ott a másik aki leköti az embert.

2023. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

Az első 2 gyermekemet másik kórházban szültem mint a 3. gyermekemet.


Az első kórházban 10 év alatti be se mehetett látogatni, a másik kórházban meg senki,csak csm előtt láttam férjemet, mert covid őrület alatt született.

2023. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

Hozzánk bejött a 3,5 éves lányom anyukámmal. Nem bántuk meg, eszméletlen cuki volt, kb. 10 percet nézegette, simogatta a tesóját a folyosón, az osztályra nem jöhettek be. Aztán leadtam a picit a csecsemősöknek(aludt), és lementem fél órára a nagyot megszeretgetni meg beszélgetni vele az udvarra. Tök jó volt, bár én is kicsit tartottam tőle, hogy hogy reagál majd, de abszolút kellemes csalódás és jó élmény volt mindenkinek.

Na jöhetnek a piros x-ek. :D

2023. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

Kérdés az hogy felkészítetted a tesó érkezésére?

Ha fel akkor én beengedném. Érdemes bevonni a nagyobb picit is, mert ha nem akkor kirekesztve érezheti magát. Az meg féltékenységet szül. Na meg ugye nem elhanyagolni, de ez már mellékes megjegyzés.

SZERINTEM, ez az én meglátásom, nekem így a logikus.

2023. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Hárman vagyunk testvérek, bár a legfiatalabb is 38 éves, szóval nem mai a történet. Én 1,5, nővérem pedig 3 éves volt öcsém születésekor. Állítólag bementünk a kórházba, én erre nem emlékszem, de nővéremnek pozitív élmény volt. Apám meg azóta is meséli, hogy a kórház udvarán mindenkinek elcsacsogtuk, hogy öcsénk született.
2023. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

Akartuk mi is, de vegul nem hozta be a ferjem az akkor 2 eves kisfiunkat, mert egyszer telefonaltunk elotte es mar attol tokre kiborult, hogy hallotta a hangomat es nem ertette, hogy miert nem johetek haza azonnal.


Egyebkent meg ez nem fugg ossze azzal, hogy ki mennyire kesziti fel a gyermeket a teso erkezesere. Ha meg kicsi, hiaba meselsz neki rola, egyutt keszultok, mittudomen, tok mas aztan a valosag, mas megelni, hogy anya elmegy x napra, aztan hazater egy kisbabaval, mint a “meseben”.


A testverfeltekenyseg se ettol fugg, hogy most bement-e latogatni vagy sem.

Kirekeszteshez meg ennek foleg nincs koze.

Ez gyerekfuggo, ki hogy viseli.

2023. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
12%

16,

SZERINTEM, ez az én meglátásom, nekem így a logikus.""

2023. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
2 év 4 hónap van köztük, hozzánk bejött látogatni a nagy. Nem volt gond. Kicsit meg volt illetődve, meglepődött, de egyből felismerte, néven szólította, örült neki, kicsit megsimogatta a haját. Aztán megkapta az ajándékot, amit a kishúga "hozott" neki, hogy könnyítse majd a testvérféltékenység nehézségeit, és azzal kezdett el játszani, azért mégis csak érdekesebb volt, mint az alvó baba :D Aztán mentek is haza, elvileg nem jöhetett volna be látogatni, de anyósom és a férjem kvázi becsempészték(=megkérdezték a nővéreket, és ők kacsint-kacsint rábólintottak, hogy csak egy kicsit). Esténként, alvásidő előtt meg videótelefonáltunk. Nálunk nem volt gond az elköszönéssel sem meg semmivel, a terhesség második felében szoktunk rá, hogy viszonylag rendszeresen ott aludt a nagymamánál és töltött el vele teljes hétvégéket, szóval nem volt számára idegen a búcsú.
2023. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk be sem engedték a gyerekeket, így ez nem volt kérdés.
2023. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%
Legtisztább akkor mikor már mehettek haza, aztán akkor együtt mentek majd haza.
2023. júl. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!