Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a pécsi szülészeti...

Milyen a pécsi szülészeti klinika?

Figyelt kérdés

Csajok aki szült itt le írja nekem a szüléstörténetét?

Milyen most a klinika? Orvosok ápolók? Mire kell figyelni ? Minden érdekel. Van vissza 1honapom. És kicsit félek.


2023. júl. 19. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Múlt szerdán szültem ott. Szerintem a szülőszobák szépen meg lettek csinálva. Az első szülésemnél ‘19-ben olyan szülőszobában voltam, ahol volt kád, labda, talán bordásfal is.. igaz ebből semmit se tudtam használni, mert oxival indított szülés volt és kb csak feküdni lehetett.

Most egy kisebb szobában voltam, itt csak az ágy volt, egy szekrény a cuccaimnak és szék a kísérőnek, meg persze ami a személyzetnek kell. Az orvosok többsége nagyon kedves, a méhszájvizsgálatot pl meg se éreztem, nekem inkább az idősebb orvosokkal volt problémám, ők nem túl finomak. :/

Az első szülésznőm nagyon szimpatikus volt és végig bátorított, mindenről tájékoztatott, aztán reggel 6-kor jött a váltás, na a második már nem volt olyan kedves, ki kell fogni sajnos.

Az osztály… hát a csecsemős osztályról most nem tudok nyilatkozni, mert ott nem volt hely és páran a nőgyógyászaton voltunk. Remek volt, mert míg a csecsemős osztályon van légkondi, itt nem volt, dőlt rólunk a víz.

2023. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A császáros menü sz...r. A büfé az épületen kívül van, szóval jó, ha viszel magaddal némi kaját, gyümölcspürét, stb. A normál menü szerintem finom, azzal nem volt gond.

Covid alatt szültem, így a gyermekágyas élményeimmel inkább nem riogatlak.

A szülés szuper volt, figyeltek rám, kedvesek voltak, vizsgálatnál engedélyt kértek. Sürgősségi császár lett végül, de az is pozitív élmény volt, leszámítva, hogy a férjem nem jöhetett be, és a műtét után már nem találkoztunk

2023. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki kinél szült?
2023. júl. 20. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, a szülőszobán Labossa doki volt, a műtőben két doktornő.
2023. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 2021 decembereben szultem ott. Tenyleg ki kell fogni, vannak nagyon kedves, egyutterzo noverek, szulesznok, emberi hozzaallasu orvosok, es sajnos vannak ennek az ellentetei is. Engem inditottak, 1 hetig voltam bent, lattam sok mindent. Foleg a csecsemos noverek kritikan aluliak, olyan bunko stilusuk volt, hogy azt mindenki emlegeti, aki valaha betette oda a labat! Keszulj elore, szules utan jon a fekete leves, sok nover nem szeret segiteni a baba korul, kioktatnak, mintha ezt mindenkinek reg tudnia kene elso gyerek eseteben is.... huzzak a szajukat, ha oda mered vinni a babat nekik egy fel orara, mig zuhanyoznal pl. es nagyon eroltetik a szoptatast, nem szivesen adnak tapszeres potlast. De gondolj majd arra, hogy par nap es szabadultok, aztan ugy csinalod majd a dolgaitokat otthon, ahogy te akarod! Legyenek majd szep elmenyeid, azt kivanom! :)
2023. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Jöhetnek a szülés történetek. Hogy indult stb ki volt a doki 😅
2023. júl. 20. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!