Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek hasmenés jelezte a...

Akiknek hasmenés jelezte a szülés közeledtét, megosztanának velem pár részletet?

Figyelt kérdés

1.Több napig tartott?

2.A "klasszikus" hasmenés tünetei megvoltak?-pl. hascsikarás

3. Mivel indult meg ténylegesen a szülés?


Első babámat várom, a 37. hét végén járok és kb. 2napja hasmenésem van, ami azért nagyon furcsa, mert előtte hetekig gondjaim voltak a székeléssel. Meg azért is, mert nem változtattam az étrendemen. Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. okt. 14. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia,nekem a tényleges szülés előtt 1,5 nappal talán 2-vel volt hasmenésem.Nem csikart csak ment,és szinte biztosra érezem ,hogy ürülök.

Nekem megduzzadt nagyon az ajkam és "leszakadt" a hasam.Na meg akárki akármit mond én éreztem!! Tudtam,hogy nemsokára beindul a szülés.

Amúgy 39.héten szültem.

Sok sikert és egészséget nektek:)))

2010. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia

én 36hetesen szültem kisfiam 2 éve. hascsikarás nem volt csak hasmenés elég soxor egy nap és előtte kb 2 napig tartott.

a szülés éjjel indult fájásokkal , ami előtte nem is volt - nem voltak akkor josloim, csak a hamars.

2010. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nálam ez úgy nézett ki, hogy egy csütörtöki napon egyszer csak nem voltam éhes. furcsállottam, mert addig kb. 4 helyett ettem:) egész nap pár szem kivit ettem csak. aztán este éreztem, hogy sietnem kell, ment a hasam, de nem görcsölt, nem volt hascsikarás, semmi. éjfél körül kezdődtek a fájások, másnap délután született meg a fiam. ja és előtte még hánytam is egy jót:(
2010. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem előző esze kb 4szer vizszerű elég erős hasmenésem volt, egész másnap szarul voltam, azt hittem beteg leszek, és másnap este beindult a szülés 38.héten
2010. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
esze=este :-)
2010. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is a 37. héten ”vizes” hasmenésem volt 3-4 napig

(kb.5× naponta).Én a hormonoknak tudtam be, mivel több napon keresztül tartott, de fájások sehol.

Végül a 40.hét legelején fájásokkal indult a szülés, amit hasmenés kísért (ez már nem ”vizes” volt).

Egyébként mindhárom szülésem így indult (mármint fájás+hasmenés). Remélem hamarosan jobban leszel, vagy egy kicsit előbb babázol!

2010. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2010. okt. 14. 15:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így indult, hascsikarással, mindennel. Férj be is rohant velem a kórházba, ahol bár szülésnek semmi jele nem volt, de azért bent tartottak. Ez a 37. héten volt. 38. hétre kiírtak császárra, mert jó nagy volt a baba, és már nem engedtek haza. Végül császár előtt egy nappal, több mint egy hét kórházi kényszerpihi után megindultak a fájások, és akkor is volt hasmenésem, de már valahogy máshogy. Aznap meg is császároztak.
2010. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi, hogy szép szülést és egy gyönyörű, egészséges babát kívánok neked! ;)
2010. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia! nekem 5-7-10-15 perces fájásaim voltak (teljesen rendszertelenül)amikor bementünk a kórházba (messze volt, 40km) ez este 7körül volt, aztán elkezdtek erősödni a fájások, de még mindig rendszertelen volt, majd hajnali 2kor eszméletlen hasmenés, de nem jutottam el a wc-ig, simán bugyiba ment a fele mire odaértem, nah aztán jött a java, bekeményített egyből 2 perceseim lettek, eszméletlen fájásokkal... másnap délelőtt 10re lett meg a pöttöm. Könnyű szülést, ha még nem szültél meg, és sok tejcsit!
2010. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!