Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idővel szülés után...

Mennyi idővel szülés után múlt el a gátsebetek fájdalma és meddig váladékozott?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes a seb


Nem váladékozott egy pillanatot sem ( korábbi 2 alkalommal sem)


Az összes varrat kiesett màr

Nem is érzem igazàból.

2023. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 hétig hol jobban, hol kevésbé fájdogált. Mikor többet pihentem nem is éreztem, ha sokat talpaltam éreztem inkább azt, hogy leszakad az alfelem.


Nem váladékozott.

2023. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsővel a hatodik héten is sírva sétáltam.

A második szülésem után az 5. napom már vezettem.

Nem tudom mitől függ de ég és föld volt a kettő között a különbség

2023. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőnél ~10 nap volt, míg teljesen begyógyult, addig mondhatni érzékeny volt, de fájni előtte sem fájt. Az első 4-5 napban még óvatosan töröltem mosdóhasználat után, de inkább csak félelemből, nem valódi fájdalomérzet miatt. Váladékozást nem vettem észre, de ha váladékozott is, a szülés utáni tisztulás elvonta róla a figyelmet.

Másodszorra nem volt gátseb, ott szülés végével már nem éreztem semmi szokatlant vagy fájdalmasat odalent. Még csak sajgás sem rémlik, pedig nem volt túlzottan pici a második gyerek feje sem :D

2023. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!