Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert nem indul be?

Miert nem indul be?

Figyelt kérdés
Jelenleg 40+3 hkm vagyok, es rengeteg a joslo fajasom, gyakorlatilag, ha mar kicsit maszkalok a hazban, egybol joslofajas jelentkezik, a hasam kokemeny lesz. Tudom, hogy barmikor beindulhat mar, csak nem ertem, ha ennyit joslozok, miert nem indul mar? Tudok tenni valamit, ami veszelytelen?
2023. aug. 2. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne siettesd, menni fog minden magától.


Ha meg nem, kapsz rá gyógyszert.


Emiatt ne aggódj.


Kitartást! Csak túl kell élni ezt az időszakot!

2023. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A terhesseg 37-42 hetes, meg nem kesz ra.
2023. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, én 4hétig így voltam a 2.al. Nekem ez a 36.héten már elkezdődött.

Pihennem meg lehetetlen volt egy 2 éves mellett.

Ahogy kicsit is csináltam valamit, végem volt.


Ennek ellenére 39+6ra szültem, és akkor sem magától indult, hanem indítottak egyéb okok miatt.

2023. aug. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Nekem se indult be. 41 hèten inditották.
2023. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy semmit nem tudsz tenni. Három gyerek, három indítás, mind 40 hét után (volt ahol az sem segített). Pedig mindent kipróbáltam. A harmadikkal már 29. héten jóslóztam, ez sem mérvadó. Körülöttem mindenki hetekkel előbb szült, én pedig megőrültem. Próbáld magad elfoglalni valamivel, elterelni a figyelmedet.
2023. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!