Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Férfiként mikor érdemes...

Férfiként mikor érdemes gyermeket vállalni? Mi az optimális korhatár?

Figyelt kérdés

2023. aug. 2. 23:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Amikor megtaláltad a megfelelő nőt...
2023. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Optimális 30, de max. 40 év. Előtte korai, utána meg már minek.
2023. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

18 felett bármikor, ha már el tudod tartani magatokat és felelősségteljesen gondolkodsz. Gyereket vállalni nem csak annyit jelent, hogy jó buli megcsinálni, aztán lesz majd valahogy.

Felső korhatárnak én az 50 évet tartom jónak, mert ott még azért van esély felnevelni felnőtt koráig a gyermeket.

2023. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki jön itt azzal,hogy fiatalon kell gyereket vállalni,mert akkor fel tudja nevelni.Tény,hogy jobb fiatalon,de nem biztosíték sajnos semmi.Nem rég halt meg ismerőyöm 46 évesen rákba.Egy éve egy másik.😞Szoval akkor vállalsz gyereket,mikor ugy érzed johet.Ennyi.
2023. aug. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
40-hez közel érik meg a legtöbb rá, de amúgy a legtöbb (!) férfi nem akar gyereket a szíve mélyén, csak kell hogy legyen ki tovább vigye a nevet stb, meg hát hogy legyen. Nem véletlenül hagyják ott a gyereket és az anyát az esetek 75%ban sajnos vagy vállalnak olyan munkát ahol nem kell otthon lenni a gyerek üvoltésre.
2023. aug. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#3 - Tudom. Nem megfelelő családi környezetben nőttem fel, mondhatni súlyos károsodást szenvedtem az alapból károsodott családomtól, és épp ezért határoztam el, hogy csak akkor vállalok gyereket, ha anyagilag és pszichológiailag ezerszázalék alkalmas vagyok rá.
2023. aug. 3. 11:26
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Akkor te soha nem leszel rá alkalmas ne haragudj
2023. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. aug. 3. 15:13
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Nem megfelelő családi környezetben nőttem fel, mondhatni súlyos károsodást szenvedtem az alapból károsodott családomtól



EZÉRT

2023. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Értem. Ennyi erővel feleslegesen szaporodtak az őseink, mert mindenkinek a családja volt már mélyponton.
2023. aug. 3. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!