Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még fizetős császár...

Van még fizetős császár államiban?

Figyelt kérdés
Amikor nincs konkrét eü ok, csak úgy...el lehet még intézni?
2023. aug. 4. 16:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt kérdezem, mert nem aktuális, csak általánosságban.
2023. aug. 4. 16:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen (papíron).
2023. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy ismerős mondta, hogy magas a csm aránya a kórházban, elgondolkodtatott, hogy ilyen sok komplikált terhesség lenne?
2023. aug. 4. 16:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 2 császárom volt. Az elsőnèl sürgősségi, a másodiknál hiába kaptam ballont ès oxit nem tágultam egy ujjnyira sem. Így az is császár lett. Aznap mikor szültem mèg 3 másik császáros volt. Itt is csak a legvégső esetben van császár.
2023. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

De a csm. az orvosoknak is egy sokkal gyorsabb, kiszámíthatóbb művelet, mint a hüvelyi szülés. Szép és jó ez, hogy így természetes szülés, úgy természetes szülés, így szülnek a nők a kezdetek óta... De a legtöbb kórházban már semmi természetesség nincs, sürgetik a nőket (pl. oxival). Lehet jönni azzal, hogy szinte mindenki tudna természetes úton szülni, de ha mégis valami baj lesz, akár az anyával, akár a babával, az orvost veszik elő. És egyik kórháznak sem hiányzik a műhibaper.

2023. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem.
2023. aug. 4. 16:43
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem magánban volt 1 millióért,de mehettem volna államiba is egészségügyi ok miatt,de ami ott van az katasztrófa. Inkább mentem magánba, ja és a betegségem ami miatt császárom volt,azért alakult ki mert elszúrták anyukám természetes szülését,nekem viszont lett egy egészséges babám...
2023. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

A SOTE-n 1 millióért van “államiban”.


Nekem úgy tűnik, hogyha magánorvoshoz jársz és nála akarsz szülni császárral, több helyen azt is elintézik.

2023. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Aki nem császárral szül, annak nem lesz egészséges a gyereke?

Komolyan kérdezem, mert nem tudok semmit a témáról.

2023. aug. 4. 18:39
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván de, rengeteg gyerek megszülethet természetes úton is...

Csak nem mindegy, hogy vajúdsz 30 órát úgy, hogy rád sem néz közben kb. senki, nem veszik észre, ha bármi gond van, aztán úgy könyöklik-húzzák ki belőled a gyereket, hogy szakadt 5 fele, a gyerek is sérül, esetleg játszik egy kis oxigénhiány is... Persze, vannak komplikációmentes szülések, ahol kb. bemész és kint van a gyerek, de őszintén, én a mai helyzetben biztosan nem kockáztatnék egy hüvelyi szülést az állami rendszerben, protekció nélkül. Az ördög sosem alszik.

2023. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!