Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire vagyok bunkó egy...

Mennyire vagyok bunkó egy 10-es skálán?

Figyelt kérdés

32 hetes kismama ismerősömet kérdeztem, hogy tényleg olyan bunkó-e a dokija, mint ahogy a kórházas csoportban írják. A poszt lényege az volt, hogy az uh-n sokáig vizsgálta a doki a kisbabát és anyuka kérdezte, minden rendben van-e, a doki meg flegmán válaszolt… na én itt ennél a résznél leragadtam és el akartam ezt a sztorit küldeni neki, hogy valóban ilyen-e ez a doki?

Aztán persze én, mint aki nem tud olvasni, az általam elküldött posztban szerepelt olyan mondat is, hogy a hölgyike előző terhességénél majdnem a doki miatt halt meg a baba is meg anyuka is… és én meg telibe betoltam az arcába.

Aztán jól beparázott tőle… mennyire vagyok bunkó?



2023. aug. 4. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem szándékosan ijesztgetted, még ha meg is ijedt, én nem téged hibáztatnálak ezért. Mondom ezt 34 hetes terhesként, úgyhogy együtt tudok érezni.
2023. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Bunko vagy Bagszi!
2023. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan bunkónak gondolnának, igen. Én nem, mert én lazább vagyok ilyenekben. Egyrészt, nem szándékosan csináltad, másrészt meg örülnék is, hogy kaptam egy ilyen infót róla, még mindig el tudom dönteni, hogy mit kezdek vele.

Azt viszont nem teljesen értem, hogy miért küldted el, gondolom a kíváncsiság hajtott. Ha választott orvosa, akkor ő nyilván nem tartja bunkónak, tehát azt eleve nem mondaná, hogy persze, egy f@sz, azért járok hozzá.😂

Meg elvileg, ha nem magán kórházban szül választott dokival, akkor amúgy se nála szül. Nem érinti, hogy majdnem meghalt nála más babája.(Amúgy ilyen rémsztorit kb.mindenkiről lehet találni, amikor orvost kerestem, tapasztaltam. Akárhányszor azt éreztem, hogy na, most végre megtaláltam az igazit, csupa pozitív értékelés, tuti belefutottam róla egy horror sztoriba.)

2023. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az fogott meg, hogy makdnem meghalt a babája mégis odajár az az aki írta


Amúgy nem vagy bunkó


4 gyereket szültem..

Pontosan tudom hogy minden orvosnak van necces sztorija..


Ehhez nem kell rossz vagy bunkónak lenni és a szülők is gyakran hajlamosak màst hibàztatni.

2023. aug. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút nem értem, egyáltalán miért küldted el neki. Szerintem ez egy kicsit olyan "minden lében kanál" viselkedés.
2023. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, én sem értem miért küldtem el neki… talán csak érdekelt, hogy valóban ilyen doki-e és hogy vele is bunkó-e, történt-e valami ilyesmi… aztán társalogni akartam, de elég béna vagyok benne mint láthatjátok
2023. aug. 5. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nincs ebből semmi,nekem nem lenne az,de az én lelkem nincs is vattacukorból és nem vagyok már kislány,így számomra egyértelmű,hogy bizony vannak negatív tapasztalat is az orvosokról. Örülnék,hogy eljut az információ,egyébként ő is bármikor elolvashatja,ha olyan csoportban írták ki vagy ő a szülésig barlangba él?
2023. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta direkt nem lép be ilyen csoportokba és próbál minden ilyen pánikkeltést elkerülni… hát jó én ezt nem tudtam sajnos, hogy ennyire elővigyázatos. De nem akartam beparáztatni, mondjuk én elolvastam a terhesség alatt a “szörnyű” dolgokat is, ne érjen semmi váratlanul.. de nem mindenki ilyen, és azt az utolsó részt a szövegben meg nem is realizáltm
2023. aug. 5. 10:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat véletlenül volt. Mikor terhes voltam en is megkertem mindnekit h hagyjanak a remtortenetekkel, mert en tudom magamrol h rosszul erintenek. Ettol függetlenül nem sertodten meg ha becsuszott hasnonlo sztori. Nyilvan legközelebb véletlenül se kuldj neki ilyet
2023. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!