Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi szülészet milyen?

Bogica0616 kérdése:

Nyíregyházi szülészet milyen?

Figyelt kérdés
Hány napig kell bent lenni? Mit kell vinni? Bármi érdekel mert nem ismerem még a kórházat. Köszönöm a segítséget!
2023. aug. 11. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

1. Szörnyű

2. Attól függ

3. Mindent kb mert semmit sem adnak

2023. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ott szültem 2016-ban. Nem volt rossz véleményem róla. Igaz,magándokim volt (dr. Angyal Géza). Benne tökéletesen megbíztam. Nem is hagyott cserben,idejében meg is császározott.

A csecsemős nővérek nagyon bunkók voltak,de azok mindenhol olyanok,ahogyan olvasgattam....

Azon kívül csak annak volt baja,akinek nem indult el a tej. Annak sírhatott a babája napokig! Mint a szobatársamnak. Nem adtak neki semmit enni! Mármint a babának.

2023. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

"A csecsemős nővérek nagyon bunkók voltak,de azok mindenhol olyanok,ahogyan olvasgattam...."


Nem, nem mindenhol azok. Ahol én szültem, ott mind kedves volt.

2023. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Várok még véleményeket, tanácsokat.
2023. aug. 11. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Májusban szültem ott.

Én szerencsés voltam, 1ágyas szülőszobába kerültem (fotel, kád, saját WC zuhanyzóval), kellemes környezetben vajúdhattam. De abból csak 2 van, így nem nagy az esély, hogy oda kerül az ember.

Engem végül császároztak hétfő este, így csak péntek délelőtt engedtek haza. 3napot tartanak bent, ha mondjuk délben megműtöttek volna, már csütörtökön hazaengednek.

2ágyas szobába kerültem utána, de vannak 6ágyasok is. Minden szobához tartozik fürdőszoba, nekünk még csótány is járt hozzá🙄

A védőnődtől tudsz kérni listát, hogy mit kell beszerezni. Wc papírt sem adnak pl.

A kaja elég rossz, arra készülj,evőeszközt sem kapsz hozzá. A folyosón van hűtő,mikró, így tudsz magadnak vitetni kaját.

Látogató 10percre mehet be, de csak a folyosóra. Vannak nővérek, akik nem veszik annyira szigorúan.

Nővérek:

Kedvesnek kedvesek. Kértem, hogy mutassák meg a helyes pelenkázást, mert sose csináltam. Akitől először kértem, odaállt mögém és annyit mantrázott, hogy gyorsabban, ért le fog pisilni a fiam. Így kértem egy másiktól is segítséget, ő szépen megmutatta.

Szoptatáspártiak a kórházban, csak segíteni nem nagyon segítenek benne. Ha kevés a tejed, sem kap pótlást a kicsi. Mi sem kaphattunk volna, de addig magyaráztam, hogy adtak végül.

Nagyjából ennyi jutott eszembe, ha lenne még kérdésed, szívesen válaszolok.

2023. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát eddig ez szörnyen hangzik. A babának vinni kellett dolgokat vagy volt ruha, pelus stb.? Szülés felkészítő van, vagy kórház látogatás?
2023. aug. 14. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Ruhát adtak a kicsire, nálam nem volt első nap. Inkább vigyél, mert a szobatársam babája kipöttyöződött tőle, mert nem bírta a bőre azt a fertőtlenítőt, amivel ki lett mosva. Pelust adtak valamennyit, talán 5db/nap,nem a legjobb minőségű, így azt is vittem.

Amit szerintem mindenképpen vigyél, az a fejőgép, hogy minél hamarabb be tudjon indulni a tejcsid.

Júniusban volt nyílt nap a szülészeten, azt onnan próbáld meg megérdeklődni, hátha.

Nem kell tartanod a bent léttől, hamar eltelik az a pár nap.

2023. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!