Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Több gyermekes anyukák,akiknek...

Több gyermekes anyukák,akiknek az első babájuk császárral született mennyi idővel később vállaltatok kistestvért és milyen volt a várandósság lefolyása?

Figyelt kérdés
2023. aug. 24. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2016 júniusában született a fiam császárral, 2020-ban szintén júniusban a lányom, szintén császárral. Szóval majdnem napra pontosan 4 év a különbség.

A terhességeim problémamentesek voltak. A lányommal volt néha reggeli rosszullét, de ennyi. Illetve a végefelé baromira vizesedtem mindkétszer. De ezen kívül nem tudok semmi extrát megemlíteni.

2023. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3 év 3 honap van a két lány között.Semmi extra nem volt.
2023. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4 év után vállaltuk.

2019 februárjában született a kisfiam, most novemberre várjuk a kislányunkat. Tehát szinte pontosab a kisfiam születésnapja körül fogant a baba. Ezáltal, ha minden jól megy 4 év 9 hónap lesz köztük.

jelenleg 29-30 hetes várandós vagyok.

A terhességem teljesen más volt, mint az első, de ez biztosan alkati dolog. Meg gondolom az sem mindegy, hogy 5 évet öregedtem azóta. Sokkal fáradékonyabb vagyok végig, de alapvetően nincs más bajom.

A szülés két esélyes. Az orvosom szerint 95% hogy ismét császár lesz, amit én igazából nem bánok. Sőt ezt is kédtem volna, ha már az első is így alakult, de államiban nem lehet kérni, mivel nálam már túl sok idő eltelt.

Szóval szülés még kérdéses, de a terhesség eddig rendben volt, én 3-4 évnél kisebb korkülönbséget nem szetettem volna, nem is bírtam volna, és szerintem a szervezetemnek is jobb így. :)

2023. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!