Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek a szuperhold...

Szerintetek a szuperhold beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
Vártam nagyon itt a kettős frontokat, hátha megmozdítja a babám, de túlságosan jól érzi magát odabent. Szerintetek az, hogy holnap szuperhold lesz, lehet rá hatással? Mármint nem konkrétan az én babámra, hanem úgy általánosan a szülésbeindulásra? Vagy kár reménykedni?
2023. aug. 30. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg lesz hatása általánosságban.
2023. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szuperhold csak annyi, hogy kicsit közelebb van a Hold, és ezért minimálisan nagyobb. Semmi hatása nincs
2023. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ó hogyne. Meg a szupernap és a szupercsillagok. Meg ha háromszor átbucskázol a fejeden. A népmesékben is így változnak át a mesehősök madárrá, táltos lóvá vagy más egyébbé.
2023. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 38 hetes terhes voltam, akkor egy heten belul volt hideg es hoeses, eso, majd 20 fok.

Egyik se inditotta be a szulest nalam, de legalabb brutal migrenem volt 🤣

Vegul 40+5 napra szultem.


Szoval jon a baba, amikor o jonni akar. Vagy nem akar es inditanak, barmi lehet.

2023. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Fizika órára nem jártál alsó és középsuliban?

Hallottál arról, mit tesz a hold a földön lévő vízzel, illetve hogy a tested 75%-a micsoda?


Természetesen hat rá. Konkrétan valahogy, vagy konkrétan erősen, azt nem állítom, nagyon egyéni, de ha jól érzi magát bent, akkor.., akkor nem fog kijönni emiatt. :)

2023. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valami elindult, lehet, hogy véletlen, de nekem úgy is jó. :)
2023. aug. 31. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!