Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éles, szúró fájdalmat a...

Éles, szúró fájdalmat a méhszájon okozhat a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon erősen, szúr, nyom időnként a méhszájam, de nem érzem, hogy a baba mozogna ilyenkor. Egyre erősebb jóslóim is vannak napok óta. Szerintetek ez a szúrás inkább a baba vagy inkább a szülés kezdete? Nyákdugó elment 2 hete, 4 napja 2 ujjnyira voltam tág. 40 hkm
2023. szept. 10. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, h a baba helyezkedik be

Ez normális

Könnyű szülést, gyors felépülést es sok boldogsagot kivanok a kovetkezo idoszakhoz :)

2023. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én ugyanezt érzem! Pl most 5 percel ezelőtt is.

Nekem a nyákdugó másfél hete távozik. Ma is reggel egy jókora darab kijött. Derékfájdalom és kemenyedesek jönnek mennek ma egész nap. De semmi rendszer..

Így csinálom a dolgom.😊 Majd lesz valami. Holnap töltjük a 40.hetet.

Kitartást. Könnyű szülést nekünk.

2023. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Könnyű szülést és kitartást utolsó! :)

Nekem 4 órakor beindultak a fájások, most jó erős 6 percesek, szépen rendszereződnek és erősödnek. Hátha neked is lassan a szülést jelzi.

2023. szept. 10. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!