Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes a kórházi táskába...

Érdemes a kórházi táskába aranyér kenőcsöt is csomagolni?

Figyelt kérdés
Eddig szerencsére még nem volt ilyen problémám, ezért nincs is a háztartásban ilyen kenőcs, de több helyen hallottam, hogy szülés után biztosan lesz, úgyhogy szerezzek be egyet és legyen nálam a kórházi táskában. Nálatok volt és kellett is végül? Ill. van még ilyen cucc, amit érdemes eltenni, de nem feltétlenül gondolna rá az ember?
2023. szept. 12. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, nekem kellett.
2023. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, én is használtam rögtön, illetve kb 2-3 hétig.
2023. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Bocs, ha nem lényegi válasz, de a kórházban nincs gyógyszertár? Nálunk van, ha szükség lesz rá, elég akkor lesétálnom az emeletről, és tudok venni, max. a hétfőt kell kivárnom vele, ha hétvégén szülnék. Nem biztos, hogy ezért muszáj csomagolni, nekem egyik szülés után sem jött ki (csak előtte, terhesség alatt, de szülés idejére elmúlt).
2023. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem meg a kórházban nyomtak a kezemben egy original csomagolású reparont szülés után. Nem vittem.

Második szülés után se vittem, akkor csak otthon használtam.

2023. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a kúp hasznosabb. A gátad miatt előny, ha segít a széklettel is.
2023. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

3-as, lehet szules utan nem mindenki tud setalgatni. En pl nagyon sok vert veszitettem, alig eltem, eselytelen lett volna elmennem a gyogyszertarig, hiaba volt a korhaz teruleten. Elore meg ugye nem tudhatod, milyen szulesed lesz, persze lehet, hogy tok jol leszel utana, de lehet, hogy nem.


Raadasul nalunk egy percre se lehetett betolni a babat a noverekhez, nagyon csunyan neztek arra, aki segitseget akart toluk kerni. Nekem szobatarsam se volt pl a masodik naptol, pont ugy jott ki a lepes, egyedul meg nyilvan nem hagyom a gyereket.


Egyszerubb, ha minden keznel van.

2023. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem vittem. Ha kellett volna, szőltam volna aférjemnek, hovy vegyen.
2023. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Már ezzel is rémisztgetik a kismamákat...🙈

Nem, nem biztos hogy lesz

Egy 4 és egy 4,5 kilós gyereket szültem de nem lett se a 2x9 hónap alatt és szülések után sem

2023. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem remisztgetes. Az aranyer igen gyakori dolog, mar terhesseg alatt is, hiszen a medencefeneki izmokra oriasi terheles harul, emiatt kijohet. Erre meg ratesz egy lapattal a termeszetes szules is.


Elofordul, nem mindenkinel, de semmi remisztgetes nincs abban, ha valaki felkeszul ra.

Szerintem.

2023. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!