Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szükségem lenne pár biztató...

Szükségem lenne pár biztató szóra, kérlek öntsetek belém lelket. Holnap töltöm a 39. hetemet, és a férjem ma 38.5 fokos lázzal jött haza munkahelyéről. Alakulhat ez még?

Figyelt kérdés

Természetesen apás szülést szerettünk volna. Tartok tőle, ez így kivitelezhetetlen.

Ráadásul szülés után a kórházi tartózkodásunk alatt ő lenne itthon a két éves lányunkkal (szülés ideje alatt a nagyszülők).

Félek, az egész család lebetegszik.


2023. szept. 18. 16:41
 1/10 Bogica0616 ***** válasza:
100%
A férjed feküdjön le pihenni, lázcsillapító egyéb szokásos módszerek. Még nem indult meg a szülés addig kiheverheti, arra figyelj, hogy te ne kapd el.
2023. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Először is, NYUGALOM. Próbáld elkülöníteni magad a férjedtől amennyire csak lehet. Ha a férjed nem tud ott lenni veled, akkor majd ott lesz az anyukád, legjobb barátnőd. De hidd el, egyedül is elég erős vagy, meg tudod csinálni.

Milyen tünetei vannak a férjednek a lázon kívül?

2023. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még akár két heted is hátra lehet szülésig, addig a férjed százszor meggyógyul. Nyugi.
2023. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást.

A háziorvos sem tudta biztosan, a torka és a tüdeje is tiszta.

A láz mellett szédülés és izomfájdalom van egyenlőre.

Valószínűleg valami vírusos eredetű, aminek még nagyon az elején van, ezt mondta neki a doki.

2023. szept. 18. 18:21
 5/10 A kérdező kommentje:

Kislányom is a 39. héten született, bár tudom, nem feltétlenül releváns.

Rengeteget jóslózok, tegnap már egy órán át szabályos 10 percesek voltak, de aztán végül belealudtam, úgyhogy elmúlt.

2023. szept. 18. 18:25
 6/10 Bogica0616 ***** válasza:
100%
1. Válaszoló vagyok. 33. Hétben járok a babámmal. Tegnap előtt 7 percenként szabályos jóslóim voltak 1-2 óráig, de elmúlt.
2023. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi lett végül?

megszültél már?

2023. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szeptember 21-én megszületett a kisfiam. Végül bent tudott lenni a férjem, az a pár nap elég volt ahhoz, hogy jobban legyen. A kislányom és én nem kaptuk el szerencsére.

2023. szept. 25. 09:15
 9/10 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok! :)
2023. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gratulálok! ♡
2023. szept. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!