Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésre lehet menni géllakozo...

Szülésre lehet menni géllakozott körömmel?

Figyelt kérdés
Vagy ha császárra kerülne a sor, akkor okozhat hátrányt amiatt, hogy például nem látják a köröm el színeződését műtét során?
2023. szept. 22. 12:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, persze!


Viszont amit te itt kapni fogsz mindjárt… :D

2023. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épített körmöm volt akkor is, nem szólt érte senki egy rossz szót sem.
2023. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz nyugodtan
2023. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert mikor volt jó pár évvel ezelőtt műtétem, akkor ott külön felhívták rá a figyelmemet, hogy ne legyek lakkozva. De a kórházban szülésfelkészítőn nem mondtak erre semmit.
2023. szept. 22. 12:29
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért kapna bármit is itt ezért?

Az elsőnél műkörmöm volt, váratlanul került császárra a sor. A kutyát sem érdekelte, hogy van e körmöm vagy nincs. A másodiknál magam miatt leszedettem, mert a baba ellátásánál higiénikusabbnak gondoltam.

2023. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

1-es


Csak nem szednek szét. :D Sajnos muszáj géllakkoznom, mert genetikailag nagyon rossz a körömlemezem, ha nincs rajta ez a plusz réteg, hajlamos a körömlemez feléig beszakadni. Sok mindent próbáltam már, olajok, vitaminok, de semmi nem használt, úgyhogy marad az erősített géllak.

2023. szept. 22. 12:30
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze. Műkörömmel is mehetsz.
2023. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előre szóltak, hogy a bal kezemen 1db köröm legyen "csupasz".
2023. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hú, akkor erre még előre rákérdezek a biztonság kedvéért! :)
2023. szept. 22. 12:34
 10/26 anonim ***** válasza:
64%

"Miért kapna bármit is itt ezért?"


Mert mikor én mertem leírni, hogy a szülés után is eljártam ugyanúgy szépségszalonba, mint a gyerek előtt, minden voltam itt, csak ember nem. :)

Minek szültem, miért fontos a külsőm ÉN MÁR ANYA VAGYOK, mi az, hogy a gyerek nincs velem egész nap, mit fog így látni később, ha ennyire hiú vagyok stb


Csordaszellem itt nagy, ha egyvalaki elkezdi, a többi hülye követi.

2023. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!