Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyivel más az oxitocin...

Mennyivel más az oxitocin indítás,mint a rendes szülés?

Figyelt kérdés

2023. szept. 27. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A szó szoros értelmében nem oxitocinnal indítottak, de gyakorlatilag, mivel nem voltak fájásaim (megrepedt a burok és elszivárgott a magzatvíz), ezért 12 órán át folyt belém.


Szerintem a legnagyobb különbség, hogy nagyon nem fogsz mozogni.


Nekem nem volt rossz élmény a szülés így sem, de mondjuk ne arra készülj, hogy nem fog fájni. Meg szerintem ha teheted kérj fájdalomcsillapítót.

2023. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban volt más, hogy tudtam mikor kell bemenni a kórházba 😀
2023. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első indított, oxitocinos volt, a második spontán.



Az elsobol kb nem emlekszem semmire, annyira fajt, es annyi gázt szivtam.


A masodiknal meg azt hittem, hogy joslozok, mert semmi nem volt a fajdalom az elsohoz képest. Alig értünk be, semmilyen papirmunkara nem volt ido, mert tolofajasokkal estünk be.


De biztos egyéni, ki hogy reagal ra.

2023. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 sima volt mire be~rtem ki voltam tágulva a kis jóslők 1 nap alatt elintézték, indították a 3.at na ami 1 nap volt, ott az oxi 4-5 óra alatt intézta, így jobban fájt.
2023. szept. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első szülésem oxis, a második spontán volt.

Talán valamivel jobban fájt az oxis, de ekkora fájdalomnál nem számottevő. Mindkét szülésem lezajlott szűk 3 óra alatt, nem okozott traumát egyik sem.

2023. szept. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem az első szülésem okozott traumát,majdnem ott maradtam,3-man nyomták ki belőlem a gyereket,4,5 kg,40+4-re,és akkor mondta a Dr.nő, hogy ezt császárral kellett volna... Köszi...

Második rá 7 évre érkezett,39+6 és 4430 gramm.. Vele csodálatos szülés volt,pikk pakk lezajlott és nem is fájt annyira..

Holnap reggel indítanak,mert ismét nagy a baba,és nem voltam cukros egyiknél sem,és nagyon vékony alkat vagyok,én is,férjem is,az én szüleim is,az ő szülei is... Genetika azt mondják.

Nem tudom mire számíthatok,ma nézett az orvos,3 újnyira vagyok tág,kedden 2-re voltam.

2023. szept. 28. 14:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Megszületett a baba?
2023. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó reggelt.

Igen, pénteken.

7:30 oxitocin,10:10 burok repesztès. 10:20 semmit sem éreztem szinte,mint a jósló fájások otthon,hanem 10:20-tól 10:30 ig egy pillanat alatt 1 percesek lettek 10:35 kint is volt 😊 de a vége kegyetlenül fájt.

2023. okt. 1. 06:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok, akkor jol alakult! :)

Mekkora baba lett végül?

2023. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3700 gramm és 52 cm 😊♥️ Köszönjük.
2023. okt. 4. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!