Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 3 héttel egy 10...

Szülés után 3 héttel egy 10 centis szövetdarab jött ki belőlem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Már kezdett gyengülni a vérzésem, alig volt valami, de tegnap estére felerősödött és most kiesett belőlem ez a darab. Azóta jobban is fáj az alhasam. Olyan állagú, mint a méhlepény, nem mondom, hogy az, de eléggé ijesztően nézett ki. Valakinek van ilyesmiről tapasztalata? Ez normális?
2023. okt. 6. 03:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Nekem enyhült a vérzés, tegnap már alig volt valami, aztán most megint úgy ömlik, mint közvetlen szülés után. De tudom, hogy időnként fel-felerősödik, csak ijesztő volt ezzel az alvadt vérrel együtt. Viszont nekem nem olyan volt, mint a máj, hanem fehéres, mint az a hártyás puha rész, amit levágunk a husiról. Bocs a fogalmazásért. :D Az is még lehet az, ugye?

2023. okt. 6. 08:55
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább megnézetném magam biztos ami biztos.
2023. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%

Szia!

Indíts vissza a kórházba MOST!!!

Velem ugyanez volt. Enyhült 3 hétre, majd erősödött és undorító darabok jöttek belőlem. Küretem volt.

Burok- és méhlepény darabok.

Ne várd meg, amíg belázasodsz és begyulladsz és a mentő visz be! Szepszist lehet kapni, ami életveszélyes állapot, bele is halhatsz!!!


Intézz gyermekfelügyeletet, és indulj vissza a dokihoz!

2023. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nézesd magad meg fölöslegesen, mint baj legyen. Ha varrtak akkor az is lehet, benned maradt szülés kor méhlepény
2023. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy kellemetlen órákig ülni a sürgősségin, de inkább az, minthogy baj legyen és a gyereked ne adj isten nélküled nőjön fel. A körzeti nőgyógyászati rendelésen biztosan fogadnak ilyen esetben időpont nélkül is, de ha magán gondozásra jártál, szerintem nincs olyan doki, aki ne nézne meg soron kívül, akkor is, ha tele vannak az időpontjai. Nem játék. De remélhetőleg semmi komoly!
2023. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A kórházat hívd fel! Ne az sztk-t, ne a terhesgondozást vagy sima nőgyógyászati rendelést. A kórházi nőgyógyászatot (nőgyógyászat, terhespatológia vagy a gyermekágyas osztályt) és mond el nekik az egészet. Ott nem időpont van ilyenkor, hanem behívnak és az első orvos aki bent van és nem épp műt az megvizsgál. De az sztk nőgyógyászat is s.o.s helyzetben soron kívül fogadni szokta az embert. De inkább a kórház
2023. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan volt,mint a máj,akkor menj vissza a kórházba. Lehet tényleg burokdarab. Főleg, hogy természetesen szültél (császárkor átmossák a méhet,azt mondta a dokim).
2023. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Hívd fel a kórházat, nézzenek meg, ha nem teszik, biztos van magán ellátás. Pár alkalmat anyagilag csak kibirsz, inkább minthogy baj legyen.
2023. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Huh, most láttam csak mennyien írtatok. Normál nőgyógyász már nem rendel, de akkor bemegyek sürgősségire. Volt már egy szepszisem gyerekkoromban, csoda, hogy azt túléltem, nem kell még egy. Köszönöm! Amúgy is elég durván vérzek, kb csorog belőlem a vér, amiatt is aggódom kicsit.
2023. okt. 6. 15:59
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogy vagy?
2023. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!